soruskupon

Drogi Podróżniku!

Co prawda do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze kilka miesięcy, ale warto już teraz pomyśleć o idealnym prezencie dla Twoich bliskich.

Nie odkryjemy Ameryki, podpowiadając Ci, że najlepszym prezentem będzie egzemplarz Twojej książki!

Ale wydawnictwo to nie piekarnia prace wydawnicze powinny trwać kilka miesięcy. A na dopłatę za „ekspress” nie masz ochoty. Co robić?!

Bez względu na to, czy będzie to album, przewodnik czy reportaż, chcemy, by Twoje święta w tym roku były absolutnie wyjątkowe. Zatem spraw sobie i swoim bliskim prezent i wydaj książkę jeszcze w 2017 roku!

Od dziś do 29 września pokrywamy 30% kosztów związanych z wydaniem Twojej książki. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać do nas materiały (ukończony tekst w pliku Word bądź OpenOffice oraz ewentualne zdjęcia).
Możesz skorzystać z formularza, który mieści się na końcu tego wpisu lub bezpośrednio przesłać wiadomość z załącznikami na nasz e-mail: poczta@sorus.pl

W ciągu 3 dni prześlemy Ci wycenę wydania, uwzględniając 30% zniżki. Jeśli uda nam się podpisać umowę do 29 września, Twoja książka podróżnicza będzie w dystrybucji już na początku grudnia!