Wielowątkowa wciągająca historia o miłości: „Błędy”

 05.07.2022 |  

Szukasz wielowątkowej historii o miłości, która wciąga na wiele godzin? Przenieś się do wykreowanego przez Alicię Vanderos świata pełnego fascynacji oraz pragnień i sięgnij po Błędy!

W tym jednym ułamku sekundy poczułam, że moje serce zabiło szybciej. Spojrzał na mnie, zawstydziłam się, Nie wiem dlaczego, ale czułam, że się rumienię.

Alicia Vanderos – fragment książki Błędy

Początek wielkiej miłości

Julia to kobieta w średnim wieku, która nie może znaleźć odpowiedniego partnera. Boryka się również z tym, że jej przyjaciel darzy ją miłością, której ona nie potrafi odwzajemnić. Wszystko się zmienia, gdy w podróży z Los Angeles Julia poznaje Alexa – mężczyznę prawie dwadzieścia lat młodszego. Czy mimo dzielącej ich różnicy wieku i bagażu doświadczeń to spotkanie będzie początkiem wielkiej miłości?

Wielowątkowa powieść

Choć główną bohaterką jest Julia, to czytelnik na kartach Błędów poznaje wiele innych postaci – księdza Ramona z Argentyny, jego córkę Annę, podróżnika Bogumiła, lekarkę Gośkę i Amerykankę Peggy. Alicia Vanderos stworzyła wielowątkową powieść, w której losy poszczególnych bohaterów splatają się ze sobą i budują spójną całość.

Historia pełna emocji

Błędy są powieścią o intensywnych uczuciach i towarzyszących im sytuacjach – miłości, zdradzie, fascynacji, zrozumieniu, rozłące, przemocy, a nawet śmierci. Cała gama emocji towarzyszy czytelnikowi już od pierwszych stron.

Jeśli szukasz wielowątkowej historii o miłości, to koniecznie sięgnij po Błędy! Książka jest dostępny w naszej księgarni internetowej. To druga powieść autorstwa Alicii Vanderos. O pierwszej z nich – Różach jak motylach – przeczytasz więcej, klikając TUTAJ.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa