Każdą opublikowaną przez nasze wydawnictwo pozycję promujemy naszymi kanałami reklamowymi. Informacje o nowościach można znaleźć na naszej stronie internetowej, na facebooku oraz na instagramie. Dzięki tym działaniom wiadomość o Twojej książce trafi do szerokiego grona odbiorców. Chcemy, by nasi autorzy mieli możliwość dotarcia do jak największej liczby osób.

Podpisując z nami umowę masz do wyboru dystrybucję podstawową, hurtową oraz dystrybucję książki w postaci ebooka. Dystrybucja podstawowa oznacza sprzedaż książki w naszej księgarni internetowej. Jest to miejsce, do którego zagląda wielu naszych czytelników oraz wielbicieli książek. Dystrybucja hurtowa sprawi, że Twoja książka będzie dostępna w licznych księgarniach – stacjonarnych i internetowych w całej Polsce. Jeśli zdecydujesz się na dystrybucję książki za pomocą ebooka, może się ona znaleźć na platformach typu: Legimi, LitRes, Nexto, ebookpoint itd.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami w kraju zaopatrującymi większość księgarni i sklepów internetowych. Dzięki temu nasze książki są dostępne w wielu miejscach.

Dystrybutorzy:

Dystrybutorzy