Debiuty

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydaj z nami swoją pierwszą książkę!

Marzysz o wydaniu własnej książki? Od dzieciństwa piszesz powieści do szuflady? A może jesteś autorem kilkudziesięciu wierszy, o których słyszeli tylko Twoi znajomi? Powodów do pisania jest wiele, ale dla dużej liczby osób wydanie własnej książki pozostaje na zawsze w sferze marzeń. Nie musi tak być. Nasze wydawnictwo stara się, aby każda osoba posiadająca ciekawy pomysł na publikację, miała możliwość spełnienia tego marzenia. Wielu autorom już się to udało.

Zajmujemy się wydawaniem różnorodnej literatury. W wydawnictwie Sorus zadebiutował między innymi Krystian Stachowiak ze swoją powieścią fantasy, Strażnik, w której opowiedział o postapokaliptycznej rzeczywistości. Z kolei Alicia Vanderos w powieści Róże jak motyle przedstawiła historię Alice, która rezygnuje z pracy w warszawskiej kancelarii adwokackiej i zostaje stewardessą, co całkowicie odmienia jej życie. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych autorów, koniecznie się z nami skontaktuj!

Przykłady wydanych u nas książek debiutujących autorów:

Jak wydać debiut?

Niezależnie od jak dawna tworzysz swoje teksty, znajdziesz się pod opieką redaktora, który udzieli Ci istotnych wskazówek dotyczących zarówno pisania książek, jak i ich wydawania. Podczas tej współpracy, będziesz miał możliwość dopracowania swojego tekstu, by przyjął najlepszą możliwą formę. Co więcej, redaktor prowadzący będzie nieustannie nadzorował przebieg skomplikowanego procesu wydawniczego. Zadbamy, by redakcja i korekta Twojej książki nie tylko odzwierciedlały Twoją wizję, ale również były na najwyższym poziomie językowym. Redaktor może służyć pomocą przy wyborze zaproponowanych przez grafików projektów okładek. On również skontaktuje się z drukarnią i pomoże Ci wybrać najodpowiedniejszy format książki, rodzaj oprawy i metodę druku.

 Na wydaniu książki jednak nasza współpraca się nie kończy. Dbamy o to, by Twoja publikacja znalazła jak najszersze grono odbiorców. Zajmujemy się promocją i dystrybucją książki. Chcemy, by każdy debiutujący autor odnalazł czytelników, którzy z niecierpliwością będą oczekiwać na kolejną książkę jego autorstwa. Zajmujemy się nie tylko promocją książki, ale i samej postaci autora, by jego następne publikacje były szybciej rozpoznawalne na polskim rynku czytelniczym.

Usługi wydania debiutu

Jak widzisz, Twoja książka będzie pod nieustanną opieką redaktora prowadzącego i wykwalifikowanego zespołu. Wydanie książki nie jest proste, dlatego pomożemy Ci przejść przez wszystkie jego etapy.

Nasze usługi wydawnicze obejmują:

 • opiekę redakcyjną,
 • redakcję językową i merytoryczną,
 • korektę,
 • skład i łamanie tekstu,
 • projekt okładki,
 • druk,
 • promocję,
 • dystrybucję.

Wyślij nam swoją książkę!

Pragniesz, aby Twoje nazwisko ukazało się na okładce książki? Niezależnie od tego, czy już ukończyłeś już swoje dzieło, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Zobacz techniczną stronę wydanych u nas debiutów:

Chcesz wydać swoją pierwszą książkę?

Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa