Książki o zdrowiu

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydaj książkę o zdrowiu – podziel się swoją wiedzą i wzmocnij pozycję eksperta!

Jesteś specjalistą w dziedzinie zdrowia i chcesz dotrzeć ze swoją wiedzą do szerszego grona odbiorców? Publikacja książki lub ebooka może być nie tylko świetną wizytówką i okazją do przedstawienia swojego doświadczenia, ale także szansą na zwiększenie zaufania wśród Twoich potencjalnych klientów.

W Wydawnictwie Sorus oprócz profesjonalnej usługi wydawniczej, otrzymasz stronę internetową oraz sklep do zakupu online Twojej przyszłej publikacji.

Publikując książkę lub ebooka, otwierasz sobie możliwość generowania dodatkowych dochodów, bezpośrednio – z tytułu sprzedanych egzemplarzy, oraz pośrednio – z pozyskanych dzięki temu klientów, na oferowane przez Ciebie usługi.

Z pomocy naszego wydawnictwa skorzystała m.in. Anna Mazurczyk, specjalistka w dziedzinie żywności funkcjonalnej. Jej publikacja Przebudzenie do zdrowia jest podsumowaniem wieloletniego doświadczenia w odzyskiwaniu zdrowia za pomocą wysokowibracyjnego pożywienia. Autorka sprzedaje książkę papierową na wykładach i szkoleniach, a formaty cyfrowe (ebook i audiobook) za pośrednictwem przygotowanego przez nas sklepu internetowego.

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes i wzmocnić pozycję eksperta z dziedziny zdrowia, to skontaktuj się z nami!

Jak wydać literaturę o zdrowiu?

Twoją rolą jest przygotowanie publikacji na podstawie eksperckiej wiedzy i doświadczenia branżowego. My zajmujemy się resztą. Przeprowadzimy cały proces redakcji, projektowania okładki, druk, sprzedaż i promocję książki. Nie musisz mieć nawet własnego sklepu do sprzedaży książki lub ebooka. Stworzymy go dla Ciebie! Aby skorzystać z oferty naszego wydawnictwa, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony.

Usługi wydania publikacji o zdrowiu

Nasz zespół redakcyjny kompleksowo zaopiekuje się Tobą i Twoją książką. Procesem wydawniczym pokieruje redaktor prowadzący, z którym będziesz mógł skontaktować się w każdej chwili. Podczas gdy Ty skupisz się na swoich usługach, my wykonamy wszystkie niezbędne prace, by Twoja publikacja została wykonana na jak najwyższym poziomie.

W skład wydania publikacji o zdrowiu wchodzą:

 • recenzja,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk,
 • promocja,
 • stworzenie sklepu internetowego dedykowanego Twojej książce,
 • dystrybucja w kanałach sprzedaży internetowej i stacjonarnej (w przypadku książki papierowej).

Zobacz techniczną stronę wydanej przez nas literatury o zdrowiu:

Wyślij nam swoją publikację!

Nie zwlekaj i prześlij nam tekst swojej książki, byśmy mogli się z nim zapoznać i zaproponować Ci formę wydania! Mimo wielu zapytań, które otrzymujemy, staramy się odpowiadać jak najszybciej, więc spodziewaj się wiadomości od nas najpóźniej w ciągu 14 dni od przesłania kompletnych informacji. 

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa