Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki fantastyczne

Książki fantastyczne

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Zostań autorem powieści fantastycznej – podziel się swoją wyobraźnią!

Uwielbiasz tworzyć nowe światy? Fascynują Cię krainy pełne magii i niezwykłych stworzeń? A może stworzyłeś niesamowitą wizję przyszłości? Jeśli jesteś autorem, który upodobał sobie ucieczkę do innych rzeczywistości, koniecznie skorzystaj z oferty naszego wydawnictwa.

Wielu autorów już opowiedziało o stworzonych przez siebie historiach. Karina Szuster w swojej powieści, Mroczna Walka, zawarła postapokaliptyczną wizję przyszłości, w której wojownicy i magowie muszą walczyć z morderczymi bestiami zagrażającymi światu. Z kolei Virginia Holcman, autorka książki Księga Elohim. Kawaler opowiada o tajemniczym wędrowcu, którego celem jest uratowanie świata. Jeśli i Ty chciałbyś dołączyć do grona naszych autorów, zapoznaj się z ofertą naszego wydawnictwa!

Jak wydać książkę fantastyczną?

Wydawanie książek nie jest proste, a staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy dotyczy nieznanej nikomu rzeczywistości. Wówczas cały projekt musi nawiązywać do świata, który stworzyłeś. Dlatego tak istotna jest współpraca zgranego zespołu redakcyjnego.

Niezależnie, w którym z podgatunków umieścisz swój wyimaginowany świat: utopia, antyutopia, high, dark, urban fantasy, czy science fiction, zadbamy o to, by projekt Twojej książki jak najpełniej go oddawał. Wydając fantastykę szczególną wagę przykładamy do projektów graficznych. Jeśli zechcesz, wyposażymy Twoją książkę w unikatowe ilustracje, a nawet zaprojektujemy mapę wymyślonej przez Ciebie krainy!

Usługi wydania książki fantastycznej

Tworzenie fantastycznego świata i obowiązujących w nim reguł jest niezwykle satysfakcjonujące, ale często wymaga czujnego oka osoby z zewnątrz. Nasz redaktor zadba, by logika ukształtowanego świata nie została zachwiana, a zasady w nim panujące były jasne dla czytelników. Zatroszczy się również o to, aby opowiedziana historia trzymała w napięciu i była upragnioną odskocznią od rzeczywistości.

Oferujemy:

 • opiekę redakcyjną,
 • redakcję językową i merytoryczna,
 • korektę,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • stworzenie ilustracji,
 • druk,
 • promocję,
 • dystrybucję.

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz opowiedzieć innym o stworzonej przez Ciebie rzeczywistości? Niezależnie od tego, czy już ukończyłeś swoje dzieło, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Zobacz techniczną stronę wydanej przez nas fantastyki:

Jeśli chcesz pójść w ślady Twoich ulubionych autorów i wydać powieść fantastyczną, skontaktuj się z nami:

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa