Promobook

Japońskie przyjaźnie

Zanim przeczytasz książkę Do ostatniego ziarenka ryżu poznaj bliżej pewną zaskakującą historię autorki i jej wiernych przyjaciół.

Kochana Maryś

Wyczekane dopełnienie zbioru listów z podróży Kazimierza Nowaka już dostępne! Pobierz darmowy zwiastun i zapoznaj się z oryginalną, pełną miłości i okazanych trudów z wędrówki korespondencją.

Niezwykłe podróże Natalki

Zagłęb się w historię dziesięcioletniej dziewczynki, która dzięki niezwykłemu kryształowi, znalezionemu podczas jednej z podróży, może przenosić się w różne zakątki świata.

Oblicza życia

Krótka powieść obyczajowa wprowadzająca nowy rozdział w życiu głównej bohaterki Darii – młodej kobiety wchodzącej w dorosłe, pełne zawirowań życie.

Przepustka na ląd

Książka odsłaniająca kulisy pracy na morzu, w której Kapitan Marek Malcher zderza mity z rzeczywistością i opisuje losy polskich marynarzy od czasów PRL-u do chwili obecnej.

Rowerem po Islandii

Zapoznaj się z kilkoma rozdziałami dziennika z miesięcznej wyprawy rowerowej dookoła Islandii, w którym autor dokładnie opisuje przyrodę wyspy, specyfikę mijanych miejsc oraz trud jazdy objuczonym rowerem po islandzkich pustkowiach.

Rowerem wzdłuż Renu

Otrzymaj bezpłatnie na maila mapę przebytej rowerem trasy wzdłuż Renu wraz z listą poszczególnych etapów podróży oraz opisem jej kluczowych cech.