Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla dzieci

Książki dla dzieci

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Zostań autorem książek dla dzieci – opowiedz przepiękną historię dla najmłodszych!

Dzięki książkom dzieci mają możliwość rozwoju wyobraźni, wrażliwości i sfery emocjonalnej. Co więcej, czytanie poszerza ich zasób słownictwa i pobudza do zafascynowania światem. Pisanie książek dla dzieci jest niezwykle ważnym i interesującym zajęciem, ponieważ ma ogromny wpływ na kształtowanie się tych młodych osób.

Za pomocą literatury uczymy je, by mogły wyrastać na większych od nas. W książkach zawarte są ważne lekcje życiowe, które przekazują informacje o postawach i wydarzeniach, które najmłodsi mogą napotkać w swoim życiu. Dzięki obcowaniu ze słowem uczą się one również nazywania emocji i doświadczeń.

Ukazanie przygód zwierząt, ludzi lub innych postaci w literaturze dziecięcej może wskazać prawidłowe wybory, które należy podjąć znajdując się w trudnych sytuacjach.

Wydanie książki dla dzieci to wspaniała forma edukacji nie tylko swoich pociech, ale i szerszego grona odbiorców. Pisząc książkę masz pewność, że tworzysz coś, co ukształtuje Twoich czytelników na długie lata.

Wśród wydanych przy współpracy z naszym wydawnictwem książek znajduje się przepiękna bajka, Sen Any. Została ona napisana przez Svetlanę Kuznetsovą, która wyposażyła ją w zachwycające ilustracje własnego autorstwa. Z kolei Łukasz Wierzbicki to autor fascynującej książki Ocean to pikuś, w której wykorzystał ilustracje Marcina Leśniaka. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych autorów, koniecznie skorzystaj z formularza poniżej!

Jak wydać książkę dla dzieci?

Nasi redaktorzy zadbają o to, by publikacja była napisana w sposób ciekawy i przystępny dla młodych czytelników. Zwrócą oni również uwagę, by treść w rozwijający sposób wpływała na najmłodszych, była edukująca i inspirująca.  

Jeśli zechcesz, wyposażymy Twoją książkę w ilustracje. Obrazy są niezwykle istotnym elementem tego typu publikacji, ponieważ dzięki nim dzieci mogą zainteresować się książką, zanim jeszcze nauczą się czytać.

Możesz wykorzystać własne ilustracje do wzbogacenia swojej książki. Jeśli nie zajmujesz się rysunkiem, to nic straconego. Współpracujemy z szeregiem niezwykle uzdolnionych ilustratorów, którzy z chęcią wykonają przepiękne obrazy do Twojej publikacji!

Usługa wydania książki dla dzieci

Nawiązując z nami współpracę, znajdziesz się pod opieką doświadczonego zespołu redakcyjnego. Przez cały proces wydawniczy będziesz miał możliwość kontaktu z redaktorem prowadzącym, który z chęcią udzieli Ci wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zatroszczymy się o techniczną stronę produkcji książki i zadbamy, by Twoja książka była wydana w piękny sposób. Podczas gdy Ty skupisz się na pisaniu kolejnych tekstów, my wykonamy wszystkie niezbędne prace, by Twoja książka dla dzieci zachwyciła przyszłych czytelników: rodziców oraz ich pociechy.

W skład naszej usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk,
 • promocja
 • dystrybucja.

Jeśli interesuje Cię większy nakład, oferujemy również indywidualnie dobrane działania marketingowe, takie jak:

 • możliwość wzięcia udziału w Targach Książki,
 • pomoc w zorganizowaniu spotkań autorskich,
 • zaprojektowanie i druk materiałów promocyjnych,
 • pozyskanie patronów medialnych i wartościowych recenzji na blogach,
 • kontakt z mediami.

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz, aby Twoja historia trafiła do najmłodszych? Niezależnie od tego, czy Twoje dzieło jest już skończone, skontaktuj się z nami za pomocą formularza na dole strony! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Przykłady wydanych u nas książek dla dzieci:

Zobacz techniczną stronę wydanych przez nas książek dla dzieci:

Jeśli chcesz zostać autorem książek dla dzieci, koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa