Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla młodzieży

Książki dla młodzieży

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Zostań autorem książek dla młodzieży – przebudź w sobie Młodopisarza!

Czy masz już napisaną książkę dla młodzieży, która czeka na swoją szansę? Jeśli tak, to teraz jest idealny moment, aby rozważyć wydanie jej i podzielenie się swoją historią z czytelnikami. Bycie młodopisarzem to nie tylko spełnienie marzeń i realizacja pasji, ale również szansa na dotarcie do młodych umysłów, wpływanie na ich życie i inspirację dla kolejnych pokoleń czytelników.

Twój głos ma znaczenie!

Wydanie swojej książki dla młodzieży daje Ci możliwość wyrażenia siebie i przekazania ważnych przesłań oraz wartości, które uważasz za istotne. Możesz poruszyć tematy, które są bliskie sercu młodych czytelników, jak przyjaźń, miłość, odwaga czy akceptacja. Twoja historia może mieć realny wpływ na życie młodych ludzi, pomagać im zrozumieć świat i rozwijać empatię. Twoje słowa mogą stać się inspiracją dla nich, mobilizować do działania i wywoływać pozytywne zmiany.

Odkryj potencjał swojej książki!

Wydać swoją książkę to także odkrycie potencjału, jaki kryje się w Twojej historii. Możesz dzięki temu zaprezentować swoje umiejętności pisarskie szerszej publiczności i zyskać uznanie jako młody autor. Wydanie książki to również możliwość rozwoju i nauki. Jako wydawnictwo pomożemy Ci dopracować tekst, zajmiemy się redakcją, korektą i składem, tak aby Twoja książka była jak najlepiej przygotowana do prezentacji czytelnikom. To szansa na rozwinięcie umiejętności pisarskich i zdobycie cennego doświadczenia.

Stwórz swoje literackie dziedzictwo!

Wydanie swojej książki dla młodzieży to nie tylko chwila sławy, ale również tworzenie swojego literackiego dziedzictwa. Twoje dzieło może przetrwać wiele lat i dotrzeć do kolejnych pokoleń czytelników. Pamiętaj, że wielu znanych autorów zaczynało swoją karierę jako młodzi pisarze, którzy odważyli się podzielić swoimi opowieściami. Twoja książka może być początkiem czegoś wielkiego, mogącą otworzyć drzwi do świata literatury i wpłynąć na innych swoim talentem. Niech Twoja historia stanie się inspiracją dla innych, a Ty sam będziesz dumny z osiągnięcia, jakim jest wydanie swojej książki dla młodzieży.

Jak wydać książkę dla młodzieży?

Nasi redaktorzy zadbają o to, by publikacja była napisana w sposób ciekawy dla nastoletnich czytelników. Zwrócą oni również uwagę, by treść była wciągająca, postacie i miejsca czytelnie opisane. Ale najważniejsze, to dopracują poprawność literacką tekstu, abyś nie musiał (bądź nie musiała) obawiać się błędów językowych w wydrukowanej książce czy e-booku.

Jeśli zechcesz, wyposażymy Twoją książkę w ilustracje. A co najmniej przygotujemy atrakcyjną wizualnie okładkę, aby od razu jedno spojrzenie zachęcało do sięgnięcia po lekturę historii, którą okładka będzie obrazować.

Możesz też wykorzystać własne ilustracje do wzbogacenia swojej książki. Jeśli nie zajmujesz się rysunkiem, to nic straconego. Współpracujemy z szeregiem niezwykle uzdolnionych ilustratorów, którzy z chęcią wykonają przepiękne obrazy do Twojej publikacji!

Ale ostatecznie najważniejszy jest tekst. Książka dla młodzieży nie wymaga już tak bardzo ilustracji, jak książki dla młodszych czytelników. Tak więc zazwyczaj wystarczy jedna bardzo atrakcyjna ilustracja na okładce, aby zachęcić do czytania. Warto jednak rozważyć jakieś dodatkowe uszlachetnienia na niej, jak na przykład wybiórczy lakier, lakier 3D, wypukły nadruk czy złocenia itp. Dzięki temu twoja książka bardziej przyciągnie uwagę na półce księgarskiej.

Usługa wydania książki dla młodzieży

Nawiązując z nami współpracę, znajdziesz się pod opieką doświadczonego zespołu redakcyjnego. Przez cały proces wydawniczy będziesz miał możliwość kontaktu z redaktorem prowadzącym, który z chęcią udzieli Ci wskazówek i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zatroszczymy się o techniczną stronę produkcji książki i zadbamy, by Twoja książka była wydana w profesjonalny sposób. Podczas gdy Ty skupisz się na pisaniu kolejnych tekstów, my wykonamy wszystkie niezbędne prace, by Twoja książka dla młodzieży zachwyciła przyszłych czytelników.

W skład naszej usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk,
 • promocja
 • dystrybucja.

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz, aby Twoja historia trafiła do młodzieży? Niezależnie od tego, czy Twoje dzieło jest już skończone, skontaktuj się z nami za pomocą formularza na dole strony! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Przykłady wydanych u nas książek dla młodzieży:

Zobacz techniczną stronę wydanych przez nas książek dla młodzieży:

Jeśli chcesz zostać autorem książek dla młodzieży, koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa