Opowiadania i eseje

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydaj swoje opowiadania – podziel się swoimi licznymi historiami!

Opowiadanie to unikatowa forma, która powinna szerzej zaistnieć na rynku książki. Jeśli jesteś zwolennikiem tego gatunku literackiego, z radością wydamy Twój zbiór. W krótkich formach prozatorskich niezwykle cenimy to, że na niewielkiej liczbie stron można zawrzeć bogactwo treści. Dzięki temu opowiadania w bardzo krótkim czasie są w stanie wywrzeć ogromne wrażenie na odbiorcy. W prosty sposób przekazują istotną prawdę lub myśl i pozwalają na niedługą, ale bardzo angażującą lekturę.

Zbiory opowiadań czasem są eklektyczne i skupiają się na wielu różnych tematach, ale mogą też być cyklem autobiograficznych opowieści z życia. W opowiadaniach fascynujące jest to, że nie tylko sama historia oddziałuje na czytelnika, ale również kolejność pojawiania się utworów.

W naszym wydawnictwie ukazał się już zbiór Ewy Ogińskiej, Małe troski i duże problemy, zawierający opowieści z codziennego życia. Umożliwiło to wielu osobom odnalezienie własnej historii wśród narracji prowadzonych przez autorkę. Lech M. Jakób opublikował w Pod żaglem fotoopowiadania, czyli opowiadania skupiające się wokół żeglarstwa, ilustrowane unikatowymi fotografiami. Jest to dość nietypowa forma, ale nie można odmówić jej pomysłowości. Jeśli Ty też masz pomysł na wydanie ciekawego zbioru historii, skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza.

Jak wydać zbiór opowiadań?

Jeśli masz gotową serię opowieści, pomożemy Ci ułożyć je w taki sposób, by były intrygujące dla czytelników. Zadbamy również o to, by każda historia była dopracowana pod względem językowym i stylistycznym. Pisanie opowiadań często jest uznawane za trudniejsze od powieści, gdyż z powodu krótkiej formy każde słowo ma znaczenie. Jeśli zdecydujesz się wydać z nami swoją książkę, znajdziesz się pod opieką doskonałego zespołu redakcyjnego, który zadba o to, by twoja książka była poprawna językowo i atrakcyjna wizualnie.

Usługi wydania zbioru opowiadań

Jeśli Ciebie również fascynują krótkie formy, to koniecznie wydaj z nami swój zbiór opowiadań. Zadbamy o to, opowiadania prezentowały się w sposób zgodny z Twoją koncepcją. Przygotuj plik z tekstem i wypełnij znajdujący się poniżej formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie i porozmawiamy o wydaniu Twojej książki!

Zapewnimy Ci:

 • opiekę redakcyjną,
 • redakcję językową i merytoryczną,
 • korektę,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • stworzenie ilustracji,
 • druk,
 • promocję,
 • dystrybucję.

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz wydać swój zbiór opowiadań? Niezależnie od tego, czy Twoje dzieło jest już ukończone, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Zobacz techniczną stronę wydanych przez nas zbiorów opowiadań:

Jeśli masz przygotowany zbiór opowiadań, skontaktuj się z nami!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa