Literatura faktu

  •  

Wydaj z nami literaturę faktu – opisz prawdziwą historię!

Jeśli Twoja twórczość skupia się na otaczającym Cię świecie, a Ty chcesz wydać swoje teksty, trafiłeś w dobre miejsce! W naszym wydawnictwie przykładamy szczególną wagę do literatury faktu, ponieważ doceniamy historie napotkanych osób. Wierzymy, że to właśnie prawdziwe opowieści potrafią wpływać na ludzi i zmieniać świat na lepsze. Publikujemy wspomnienia małych i wielkich ludzi, opowieści o pasjach, rozmowy z ludźmi sztuki, kultury i biznesu. Czad. W poszukiwaniu straconego autorstwa Aruna Milcarza, debiut opublikowany w naszym Wydawnictwie Dygresje, otrzymał Nagrodę Magellana 2016 w kategorii książka reportażowa. Uhonorowany został przez redakcję „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI” oraz otrzymał specjalną nagrodę z rąk redaktora naczelnego pisma Kontynenty.

Biografie

Z chęcią pomożemy Ci wydać książkę opowiadającą historię ważnej dla Ciebie osoby. Chcesz opisać życie swojej mamy albo babci? Pragniesz opowiedzieć o artyście, którego twórczość miała na Ciebie znaczący wpływ? A może chcesz opisać historię własnego życia? Dzięki naszemu wydawnictwu możesz podzielić się tymi opowieściami z szerokim gronem odbiorców. Zadbamy o to, by wydana książka oddawała osobowość osoby, o której piszesz.    

Dokument

Książki dokumentalne to emocjonujące opowieści o wydarzeniach, które miały miejsce. Mogą być zarówno krytyczne, jak i intrygujące. Przy wydawaniu tego typu publikacji poświęcamy szczególną uwagę na weryfikację zawartych w niej informacji i dbamy o to, by były przekazane czytelnikowi w jasny i atrakcyjny sposób.

Reportaż

Jako wydawnictwo zajmujące się w dużej mierze literaturą podróżniczą, mamy doświadczenie w publikacji reportaży. Niezależnie od tego, czy chcesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach z podróży, podzielić swoimi przemyśleniami dotyczącymi problemów społecznych, czy opisać inną kulturę, Sorus zapewni Ci opiekę grupy doświadczonych pracowników. Zadbają oni o to, by nikt nie przeszedł obok Twojego reportażu obojętnie.

Wspomnienia

Jeśli chcesz podzielić się z czytelnikami swoimi przeżyciami, myślami oraz doświadczeniami i planujesz wydać swoje wspomnienia w formie książki, z chęcią Ci w tym pomożemy! Redaktor z wyczuciem i uwagą wprowadzi poprawki, dbając o to, aby każda myśl pozostała zgodna z Twoją intencją.  

Wywiad

Wywiad może być najlepszą formą na przedstawienie jakiejś postaci szerszemu gronu odbiorców. Jest to gatunek, w którym narrator nie ingeruje w wypowiedzi bohatera i mają one możliwość pozostania w formie, która najdokładniej oddaje jego słowa. Przy wydawaniu wywiadów widoczny jest popis delikatności naszych redaktorów, którzy potrafią zadbać o poprawność językową tekstu, nie ingerując przy tym w styl wypowiedzi.

Usługi wydania literatury faktu

Wydając literaturę faktu konieczna jest praca wykwalifikowanego zespołu. W naszym wydawnictwie to my bierzemy na siebie trudności związane z przeprowadzeniem procesu wydawniczego.

Oferujemy:

  • opiekę redakcyjną,
  • redakcję językową i merytoryczną,
  • korektę,
  • łamanie komputerowe,
  • projekt okładki,
  • druk,
  • promocję,
  • dystrybucję.

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz, Twoje doświadczenia znalazły się na kartach książki? Niezależnie od tego, czy już ukończyłeś już swoje dzieło, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Zobacz techniczną stronę wydanej przez nas literatury faktu:

Jeśli marzy Ci się wydanie literatury faktu, koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą formularza znajdującego się poniżej:

Zapytaj o wydanie książki