Albumy

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydaj z nami przepiękny album!

Chciałbyś zostać autorem zachwycającego albumu? Fascynujesz się przyrodą, turystyką, fotografią czy sztukami wizualnymi i chcesz podzielić się swoją wiedzą i twórczością ze światem? Wraz z naszym wydawnictwem możesz wydać przepiękny album, który w dopracowany sposób będzie prezentował ilustracje.

Jak wydać album?

Za pomocą albumu można doskonale przedstawić wszelką działalność związaną z kulturą, ochroną przyrody czy rozwojem turystyki. Materiał do albumu możesz dostarczyć w dowolnej postaci.

Wykonaliśmy również albumy, które musieliśmy wykonać niemal w całości samodzielnie. 

Dobrym przykładem jest wydany przez nas album Poznawanie walorów przyrodniczych powiatu choszczeńskiego. Naszym zadaniem jako wydawcy było wykonanie wszystkich prac – łącznie z tworzeniem treści w oparciu o wytyczne przedstawione przez zleceniodawcę. Jako wydawnictwo:

 • opracowaliśmy koncepcję struktury tematycznej, 
 • napisaliśmy wstęp, 
 • sami wykonaliśmy i pozyskaliśmy materiał fotograficzny, 
 • zredagowaliśmy rozbudowane podpisy do zdjęć, 
 • wykonaliśmy odpowiednią mapę powiatu, 
 • zaprojektowaliśmy layout,
 • wykonaliśmy skład,
 • dokonaliśmy korekty tekstów,
 • przetłumaczyliśmy treść na dwa języki (angielski i niemiecki). 

Wszystkie wymienione prace wymagały od nas odpowiednich kompetencji wynikających z doświadczenia w obrębie naszego zespołu. 

Usługi wydania albumu

Niezależnie od tego, czy chcesz sam przygotować tekst i ilustrację do swojego albumu, czy zlecić to nam, z chęcią pomożemy Ci wydać Twój album! Będziesz w nieustannym kontakcie z zespołem redakcyjnym, który będzie konsultował z Tobą wszelkie zmiany. Zlecimy wykonanie albumu naszym zaufanym drukarniom, z którymi współpracujemy od lat. Zadbamy o to, by wszystkie ilustracje prezentowały się na papierze w zachwycający sposób.

Przykłady wydanych u nas albumów:

Historie, Zgrzebnicki Paweł, album fotograficzny
Kolory Deszcza. Birma

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz wydać przepiękny album? Niezależnie od tego, czy już ukończyłeś już swoje dzieło, skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Zobacz techniczną stronę wydanych przez nas albumów:

Jeśli chcesz wydać album przy współpracy z naszym wydawnictwem, koniecznie skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa