Zostań naszym autorem!

Wydaj z nami tak jak chcesz

Dziękujemy Ci, że odwiedziłeś naszą stronę internetową. Miło nam gościć Cię w naszych progach. Jeśli trafiłeś tu przypadkiem lub jeszcze nas nie znasz, przedstawiamy Ci cztery powody, dla których warto współpracować z nami i opublikować książkę nakładem naszego wydawnictwa.

Zajmujemy się publikowaniem książek niezależnie od ich gatunku. Wydajemy zarówno literaturę podróżniczą, jak i poezję; beletrystykę oraz literaturę faktu, a także książki naukowe i poradniki. Troszczymy się tak samo o debiutantów, jak i o doświadczonych już twórców.

Jeżeli chcą Państwo wydać swoją książkę, nawet w niewielkim nakładzie, prosimy o przesłanie wyłącznie drogą elektroniczną plik tekstowy całości utworu, dołączając do niego jednostronne streszczenie oraz ilustracje, jeśli takowe mają znaleźć się w publikacji. Przesłane materiały będą podstawą do sporządzenia kalkulacji kosztów wydawniczych.

Nasze usługi obejmują całościowe przygotowanie książki do druku. Zajmujemy się zatem redakcją i korektą, składem komputerowym, opracowaniem graficznym, a także drukiem i oprawą. Prowadzimy również marketing książki i jej dystrybucję. Jeżeli zatem zależy Państwu na profesjonalnym, szybkim procesie wydawniczym, wysoce estetycznym wydaniu oraz dotarciu do Czytelników, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Porady dla autorów Co wydajemy? Nasze realizacje Opinie autorów

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem książek do druku, zaczynając od redakcji, przez skład komputerowy i opracowanie graficzne. Książki drukujemy w każdym nakładzie, dobierając najbardziej opłacalną dla danej pozycji technikę druku. Wydrukowane książki oprawiamy i oddajemy autorowi gotowe egzemplarze. Pomagamy również w dystrybucji i promocji książki.

1. Traktujemy naszych Autorów indywidualnie

  • Dokładamy wszelkich starań, aby wydać Twoją książkę dokładnie tak, jak chcesz.
  • Szybko – proces wydawniczy trwa nie więcej niż 4 miesiące.
  • Bierzemy pod uwagę Twoje pomysły odnośnie do projektu okładki oraz układu tekstu i ilustracji.
  • Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie w zakresie działań promocyjnych i dystrybucji.
  • Zapewniamy wsparcie merytoryczne.
  • Uwzględniamy Twoje prośby dotyczące ewentualnych sponsorów, patronów medialnych itp.

2. Działamy już od 1991 roku

Mamy na swoim koncie kilkaset wydanych tytułów. Od lat współpracujemy z doświadczonymi redaktorami, łamaczami i grafikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach. Dzięki temu zapewnimy Twojej książce wysoki poziom edytorski.

3. Dbamy o sprzedaż Twojej książki

  • Pomagamy w organizacji Twoich spotkań autorskich.
  • Pozyskujemy wartościowych patronów medialnych.
  • Prezentujemy Twoją książkę na największych krajowych targach książki.
  • Współpracujemy z największymi dystrybutorami hurtowymi, księgarniami stacjonarnymi i internetowymi. Nasze książki są obecne także w Empiku.

4. Mocne słowa, intensywne doznania

Nasze książki wzbudzają w czytelniku wiele rozmaitych emocji w trakcie lektury oraz bezpośrednich spotkań z charyzmatycznymi autorami. Dostarczamy odbiorcy zarówno rozrywki, jak i refleksji. Poruszamy każdego sięgającego po nasz tytuł tak, by tekst, który znalazł się w jego rękach, na długo pozostał w jego wspomnieniach.

Opisz poniżej swoje potrzeby, a prześlemy Ci odpowiedź z propozycją rozwiązań: