Zostań naszym autorem!

Dziękujemy Ci, że odwiedziłeś naszą stronę internetową. Miło nam gościć Cię w naszych progach. Jeśli trafiłeś tu przypadkiem lub jeszcze nas nie znasz, przedstawiamy Ci kilka powodów, dla których warto współpracować z nami i opublikować książkę nakładem naszego wydawnictwa.

1. Traktujemy naszych Autorów indywidualnie

  • Dokładamy wszelkich starań, aby wydać Twoją książkę dokładnie tak, jak chcesz.
  • Bierzemy pod uwagę Twoje pomysły odnośnie do projektu okładki oraz układu tekstu i ilustracji.
  • Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie w zakresie działań promocyjnych i dystrybucji.
  • Zapewniamy wsparcie merytoryczne.
  • Uwzględniamy Twoje prośby dotyczące ewentualnych sponsorów, patronów medialnych itp.

Opinie autorów

2. Mamy doświadczenie – działamy już od 1991 roku

Mamy na swoim koncie kilkaset wydanych tytułów. Od lat współpracujemy z doświadczonymi redaktorami, łamaczami i grafikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach. Dzięki temu zapewnimy Twojej książce wysoki poziom edytorski. Wydawnictwo jest w Poznaniu, ale współpracujemy z autorami z całej Polski i z zagranicy. Wydajemy publikacje nie tylko w języku polskim. Oprócz języka angielskiego wśród wydanych przez nas tytułów są między innymi książki w języku francuskim, niemieckim, holenderskim, a nawet japońskim.

Porady dla autorów

3. Opracowujemy i dystrybuujemy książki drukowane i e-booki

Przygotowując książki do druku równolegle dbamy o przygotowanie wersji cyfrowej książki, Aktualnie cały proces produkcyjny realizowany jest zdalnie. Nie ma więc nawet potrzeby spotykania się. Dzięki temu możemy współpracować z najlepszymi autorami i osobami przygotowującymi książkę, niezależnie gdzie akurat się znajdują. Dzięki postaci elektronicznej naszych książek, które są oczywiście odpowiednio zabezpieczone przed kopiowaniem, można uzyskać niemal natychmiastowy do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Jednak nie ma też problemu, aby czytelnicy z całego świata zamawiali książki drukowane,

Nasze realizacje

4. Dbamy nie tylko o produkcję, ale i o sprzedaż Twojej książki

Nasi dystrybutorzy

5. Wydajemy literaturę, która na długo pozostaje w pamięci

Nasze książki wzbudzają w czytelniku wiele rozmaitych emocji w trakcie lektury. Dostarczamy odbiorcy zarówno rozrywki, jak i refleksji. Poruszamy każdego sięgającego po nasz tytuł tak, by tekst, który znalazł się w jego rękach, na długo pozostał w jego wspomnieniach.

Opinie czytelników

Zajmujemy się publikowaniem książek niezależnie od ich gatunku. Wydajemy zarówno literaturę podróżniczą, jak i poezję, beletrystykę oraz literaturę faktu, a także książki naukowe i poradniki. Troszczymy się tak samo o debiutantów, jak i o doświadczonych już twórców.

Jeżeli chcesz wydać u nas swoją książkę, nawet w niewielkim nakładzie, prześlij nam swój ukończony tekst. Dołącz do niego jednostronne streszczenie oraz ilustracje, jeśli takowe mają znaleźć się w publikacji. Przesłane materiały będą podstawą do sporządzenia kalkulacji kosztów wydawniczych.

Nasze usługi obejmują całościowe przygotowanie książki do druku. Zajmujemy się zatem redakcją i korektą, składem komputerowym, opracowaniem graficznym, a także drukiem i oprawą. Prowadzimy również marketing książki i jej dystrybucję. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym, szybkim procesie wydawniczym, wysoce estetycznym wydaniu oraz dotarciu do Czytelników, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Odpowiadamy na każde zgłoszenie!

Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas usługach wydawniczych!

Opowiedz nam o swojej książce i skorzystaj z naszych usług:


Chcesz wydać książkę?