Wydawnictwo Sorus » Opinie autorów » Opinie czytelników

Opinie autorów


Cenię sobie elastyczność, otwartość, pomysłowość pracowników Sorusa.

Oprócz cech typowych dla dobrej firmy, takich jak terminowość realizacji umów i solidność wykonywanej pracy, cenię w Wydawnictwie Sorus wiedzę przyrodniczą Wydawców, pomocną w uzyskaniu jak najlepszego efektu publikowanych opracowań.

Krótki cykl wydawniczy i regularność w ukazywaniu się kolejnych tomów.

Rzetelność i wysoka jakość edytorska oraz cenne wskazówki, które podwyższają jakość publikacji.

Sorus, to krótki cykl wydawniczy, perfekcja przygotowania i opublikowania danych.
Współpraca merytoryczna, przyjazna i bazująca na wzajemnej współpracy

Książka jest idealnie taka, jak sobie wymarzyłam. Wspaniałym momentem było otrzymanie pierwszego obrazka w kolorze, który był dokładnie taki, jak go sobie wyobrażałam.

Karolina Fojut, ,,KlausJestem zadowolony z efektu finalnego

Proces przebiegał sprawnie i terminy były dotrzymywane a nawet poszło trochę szybciej niż myśleliśmy.

Janusz Tencer, ,,Opowieść o biłgorajskim smokuWyjątkowo owocna współpraca z wydawnictwem

Redaktor prowadząca była dla mnie olbrzymim wsparciem, przez cały proces czułam, że wkłada ona w swoją pracę całe serce. Zawsze służyła wartościową poradą i ma świetne oko do szczegółów.

Ewelina Zabłocka, ,,Podróż do pełni życiaCieszę się, że trafiłam do tego wydawnictwa!

Redaktorka była niezwykle skrupulatna i zaangażowana w proces, przez co bardzo dobrze mi się z nią współpracowało.

Marcysia Koćwin, ,,Czarna OrchideaKomunikacja z redaktorem prowadzącym!

Cieszę się, że trafiłam do tego wydawnictwa, ponieważ proces był przyjemny i dobrze mi się współpracowało.

Anna Brzózka, ,,Wszystkim byłym gimbusomPełny profesjonalizm redaktora prowadzącego

Zachwyciło mnie podejście do autora oraz doskonała znajomość kwestii poprawności języka polskiego.

Piotr Burski, ,,Zanim świat zwariowałEfekt wspólnej pracy absolutnie mnie zachwycił

Zdecydowanie polecam współpracę z wydawnictwem Sorus. To profesjonalna oficyna. Ludzie z pasją. Obdarzeni taktem i wrażliwością. Dopóki nie nawiązałem z nimi kontaktu, nie zdawałem sobie sprawy jak wymagająca i wszechstronna jest ta profesja.

Andrzej Misiak, ,,ZakochanieAkceptacja wzajemnych pomysłów i przejrzystość

Jeśli mi zdrowie pozwoli, to z całą pewnością wydam kolejną książkę, która jest już na ukończeniu. Dlaczego? Bo jestem zadowolony ze współpracy z Panią redaktor prowadzącą, a przede wszystkim z efektu finalnego naszej współpracy, jakim jest moja książka. Ważnym czynnikiem jest oczywiście samo wydawnictwo Sorus jako całość na czele z prezesem, który nie rzuca kłód pod nogi autorom, a gdy trzeba, wyciąga pomocną dłoń.

Krzysztof Kamiński, ,,Umrzeć, żeby żyćJasne zasady, dotrzymywanie terminów i pełna informacja o postępach pracy nad publikacją

Zdecydowałam się na Sorus ze względu na możliwość wydania w formie „selfpublishing”. Wszystko układało się zgodnie z planem. Jasne zasady, dotrzymywanie terminów i pełna informacja o postępach pracy nad publikacją. Nie było takiego elementu, który by mnie rozczarował. Zapewne wydam swoja kolejną książkę w Sorus.

Mariola Bugajna, „Żyć inaczejMoje oczekiwania zostały spełnione

Szukałem różnych wydawnictw w sieci i trafiłem na Sorus przypadkowo. Kontakt był zadowalający, obejmował szeroki zakres informacji oraz uprzejmą komunikatywność. Otrzymałem obszerną informację o szczegółach dotyczących kształtu i formy wydawniczej. Moje oczekiwania zostały spełnione.

Remigiusz Tabich, „Z ojca na syna. Historia rodziny TabiszówNajbardziej podobała mi się współpraca nad polepszeniem jakości książki

Wydanie mojej książki w wydawnictwie Sorus to był w pewnym sensie bardzo dobry przypadek. Oceniam bardzo dobrze. Najbardziej podobała mi się współpraca nad polepszeniem jakości książki. Kontakt z redaktorem prowadzącym oceniam bardzo dobrze. Oczywiście wydam swoją kolejną książkę w Sorus!

Kazimierz Turkiewicz, „Społeczeństwo a instynkt rozwojuCenię sobie aktywny udział wydawnictwa w kosztach wydania

Zdecydowałem się na Wydawnictwo Sorus ze względu na wysoką pozycję w rankingu krajowym. Kontakty z redaktorem oceniam jako dobre, a nawet serdeczne. Cenię sobie aktywny udział wydawnictwa w kosztach wydania. Jest szansa, że swoją kolejną książkę wydam w Sorus.

Artur Friedberg, „ZauroczeniePrzyjazny kontakt z redaktorem prowadzącym

Szukałam wydawnictwa, które pasuje do mnie i do mojej twórczości. Tak trafiłam do Wydawnictwa Sorus. Miałam bardzo przyjazny kontakt ze swoim redaktorem prowadzącym, który był zaangażowany. Kiedy konieczna była reakcja – reagował. Nawet po wydaniu książki mam dobre relacje ze swoim redaktorem 😊

Anna Mazurczyk, „Przebudzenie do zdrowiaTa współpraca była pozytywnym zaskoczeniem

Wydawnictwo Sorus jako jedyne było zainteresowane moją książką. Z całego procesu wydawniczego najbardziej podobała mi się współpraca z redaktorem. Niewykluczone, że swoją kolejną książkę wydam w Sorus, ponieważ ta współpraca była pozytywnym zaskoczeniem.

Grzegorz Gawlik, „Urbi et zombiNajbardziej podobała mi się elastyczność

Jest to pierwsza książka, którą napisałam. Wydawnictwo mnie zaciekawiło, bo pomaga „pierwszaczkom” wydać książkę. Kontakt z redaktorem prowadzącym oceniam dobrze. Najbardziej podobała mi się elastyczność, jeśli chodzi o poprawki.

Patrycja Jabłońska, „Tango podróżniczkaWspółpraca była czystą przyjemnością

Zaciekawiła mnie reklama na stronie wydawnictwa zachęcająca autorów do przesłania propozycji wydawniczych. Kontakt z redaktorem oceniam na piątkę z plusem. Do swojej pracy podchodził poważnie, solidnie i bardzo pilnował wcześniej ustalonych terminów. Współpraca z nim była czystą przyjemnością. Wszystkie elementy procesu wydawniczego spełniły moje oczekiwania. Planuję wydać kolejna książkę w Wydawnictwie Sorus. Będę je polecać wszystkim innym autorom.

Joanna Tanaka, „Do ostatniego ziarenka ryżuNajbardziej podobała mi się praca z ilustracjami

Zdecydowałam się na wydanie książki w Sorus, ponieważ opinie były bardzo pozytywne. Najbardziej podczas procesu wydawniczego podobała mi się praca z ilustracjami. Teraz już wiem więcej na temat publikowania w wydawnictwie i kolejną swoją książkę chcę wydać w Sorus.

Aneta Banas, „Odlotowe sny KevinaZamierzam swoją kolejną książkę wydać właśnie tutaj

Wydawnictwo Sorus znalazłam w internecie. Miałam nieskomplikowany, serdeczny kontakt ze swoim redaktorem prowadzącym. Jestem zadowolona ze współpracy i zamierzam swoją kolejną książkę wydać właśnie tutaj!

Lara Dipp, „Tato, nie wolno ci byłoZawsze miałem możliwość kontaktu mailowego i telefonicznego

Szukałem wydawnictwa, które zajmie się debiutem. Kontakt był merytoryczny i, pomimo trudności wynikających z pandemii, zawsze miałem możliwość kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Z całego procesu wydawniczego najbardziej podobał mi się efekt końcowy. Ogólnie współpracę mogę ocenić na w pięciostopniowej skali na 5 🙂

Andrzej Jakubowski, „Anioł śmierciSorus zaproponowało konkurencyjne warunki w porównaniu z innymi wydawnictwami

Wydawnictwo Sorus zaproponowało konkurencyjne warunki w porównaniu z innymi wydawnictwami. Kontakt z redaktorem prowadzącym oceniam bardzo dobrze. Cieszę się, że też po wydaniu książki dba się o kontakt z autorami.

Kapitan Marek Malcher, „Przepustka na lądWsparcie i otwartość na współpracę na każdym etapie

Zdecydowałam się na wydanie swojej książki w Sorus ze względu na klarowność oferty. Urzekający profesjonalizm. Wsparcie i otwartość na współpracę na każdym etapie. Bardzo podobały mi się konsultacje, korekty do wglądu i zatwierdzenia oraz przepływ informacji. O ile będzie to możliwe, to z przyjemnością wydam swoją kolejną książkę w Sorus. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy na wszystkich etapach procesu wydawniczego.

Barbara Monika Sadowska, „Przestrzeń, w której wszystko się wydarzaBardzo profesjonalnie wydana książka

Szukałam najwyższej jakości wydania i odpowiednich dla mnie warunków współpracy. Przydzielony mi redaktor prowadzący był profesjonalny i wyjątkowy. Podobało mi się, że właściciel wydawnictwa na bieżąco rozwiązuje ewentualne nieporozumienia. Bardzo profesjonalnie wydana książka zgodnie z oczekiwaniami!

Maja Laskus-Cielas, „Jesteś? JestemWykonanie jest naprawdę dobre i rzetelne

Poszukiwałam wydawnictwa, które wydaje poezję i tak trafiłam na Sorus. Było bardzo miło, naprawdę sympatycznie. Wydanie tego tomiku bardzo mi się podoba! Dziękuję. 🙂

Konstancja Kuźniak, Niebieskie wnętrzeSorus daje dużą możliwość w uczestniczeniu w procesie wydania swojej książki

Najbardziej podobały mi się współpraca i dobra komunikacja. Jeśli finanse pozwolą, to bardzo chętnie wydam kolejną książkę w tym wydawnictwie. 😊 Dziękuję z całego serca za współpracę i energię całego zespołu!

Anya Piątkowska, Flow życia. Moc byciaWszystko przebiegło dokładnie według zapewnień

Zdecydowałem się na Sorus, ponieważ od razu otrzymałem konkretne informacje dotyczące wydania, kosztów i czasu. Jestem w pełni zadowolony z korespondencji, wymiany informacji i współpracy, dlatego chciałbym wydać kolejną książkę w Sorus. Była to rzetelna współpraca!

Krzysztof Mrowiec, Izydor. Historia Hanysa z polskich górRzetelna i merytoryczna współpraca na każdym szczeblu procesu twórczego

O moim wyborze zdecydowały opinie autorów współpracujących z wydawnictwem. To była wieloczynnikowa współpraca na płaszczyźnie procesu twórczego – kontakt z grafikiem, redaktorem i korektorem wspaniały. Wszystkie elementy spełniły moje oczekiwania. Polecam współpracę z wydawnictwem Sorus.

Zofia Czechlewska, Polskie Tańce NarodoweRedaktor prowadzący był przychylny moim propozycjom

Już pierwsza rozmowa była konkretna. Najbardziej podobały mi się profesjonalizm i cierpliwość redaktora prowadzącego: bieżące informowanie o postępach w wydawnictwie, etapowe realizowanie zamówienia, dostosowanie do wszelkich moich propozycji, konkretne działania dotyczące np. ilustracji czy wyboru okładki, konstruktywne podpowiedzi, wychodzenie naprzeciw wszelkim moim problemom.

Dorota Szewko, Wierszyki Pani Dorotki”Od początku spodobała mi się komunikacja

Redaktor prowadzący cierpliwie i w profesjonalny sposób przez ponad rok był ze mną w kontakcie. Bez zarzutu! Najbardziej podobały mi się elastyczne podejście wszystkich zaangażowanych i komunikacja z redaktorem prowadzącym.

Izabela Rutkowska, Niezwykłe podróże NatalkiZdecydowałam się na Sorus po utrzymaniu miłej i zachęcającej odpowiedzi

Redaktor prowadzący liczył się z moją opinią dotyczącą korekty i ostatecznej wersji tekstu, zarówno polskiego, jak i angielskiego. Doceniam również to, że została uwzględniona moja prośba o zmianę korektora tekstu angielskiego. Redaktor stanął na wysokości zadania, co ostatecznie skutkowało wydaniem mojej książki w formie dla mnie bardzo satysfakcjonującej. Piszę kolejną książkę dla dzieci i uwzględniam Wydawnictwo Sorus.

Ewa Suchecka, Historia zwyczajna Kropelki kota niezwykłegoTowarzyszyło mi przeświadczenie, że wybieram na dłużej – nie na jedną publikację

Zdecydowałem się na wydanie książki w Sorus ze względu na przeświadczenie, że mam do czynienia z kompleksowym zespołem po drugiej stronie. Forma umowy wydawniczej jest klarowna, z jasnym podziałem obowiązków. Najbardziej mi się podobały poczucie, że zdefiniowane w umowie terminy zostaną dotrzymane i duża responsywność mailowa redaktora prowadzącego, przy czym wolałbym więcej kontaktu telefonicznego.

Artur Kamiński, Kuba ma balonikZgodna z umową terminowość poszczególnych etapów procesu wydawniczego

Zasięgnęłam opinii w Internecie. Oferta Wydawnictwa Sorus była przejrzysta i odpowiadała moim wymogom. Redaktor prowadzący jest osobą komunikatywną, życzliwą, profesjonalną. Nasza współpraca układała się bez żadnych zarzutów. Najbardziej podobały mi się bardzo solidna korekta i bieżąca informacja o wszystkich poczynionych działaniach. Pełen profesjonalizm. Mam zamiar wydać kolejną książkę w Sorus.

Teresa Fejfer Aranek, Niebo ChagalLovePrzez cały czas odczuwałam wsparcie i zaangażowanie redaktora prowadzącego

Wydawnictwo polecili mi znajomi; bardzo podobały mi się pozycje książkowe już wydane – profesjonalizm, dokładność i estetyka pracy. Bardzo wysoko oceniam współpracę z redaktorem prowadzącym za fachowość, poświęcenie procesie wydawania książki, pomoc merytoryczną, doradzanie podczas różnych wątpliwości, komunikatywność i kreatywność. Wydam kolejną książkę w Sorus z największą przyjemnością.

Marianna Mouchlianiti, Księżniczka i tęczowe smokiCzułam się bezpiecznie

Poszukiwałam wydawnictwa, które wydałoby moją książkę. Tak trafiłam do Sorus. Kontakt z redaktorem prowadzącym oceniam bardzo dobrze – to kompetentny, fajny człowiek. Zawsze można było się dogadać i nie wystąpiły żadne problemy. Na każdym etapie wszystko zostało sprawdzone. To była bardzo dobra współpraca! Dlatego kolejną książkę też chciałabym wydać w Sorus.

Dorota Krużołek, Idealna kobietaŚwietny kontakt i pełen profesjonalizm

Poznałem Sorus poprzez monografię wydaną przez nich w 1995 roku. W ten sposób dowiedziałem się o tym wydawnictwie i wysłałem swój tomik wierszy. Kontakt z redaktorem prowadzącym był świetny. Zawsze służył pomocą w razie potrzeby. Myślę o wydaniu swojej kolejnej książki w Sorus.

Dawid Abramowicz, HoloceńskieNa każde pytanie dostawałem odpowiedź

Wysłałem maile do dziesięciu wydawnictw i dwa się odezwały, w tym Sorus, które wybrałem. Współpraca z redaktorem prowadzącym była świetna, ekstra. Wszystko wyszło tak, jak chciałem, a nawet lepiej, niż myślałem. Jeśli chodzi o organizację i współpracę, to jak najbardziej polecam! Sam zamierzam wysłać do Sorus swoją kolejną książkę.

Adrian Motyczyński, „Wymarzona waga i wygląd. Bez wysiłku i dietDobra opcja dla osób – pisarzy – którzy chcą zaistnieć na rynku wydawniczym

Zdecydowałem się na Sorus, ponieważ wydawało mi się ono najlepszą opcją dla debiutantów. Kontakt z redaktorem prowadzącym oceniam bardzo dobrze. Właściwie trudno powiedzieć, co mi się najbardziej podobało podczas procesu wydawniczego, ponieważ na każdym etapie utrzymywał się na stałym, dobrym poziomie.

Tomasz Skryba, Kręgi Dantego. Strofy w jedną stronęDobre podejście do klienta

W Sorus odpowiadało mi zaangażowanie. Redaktor prowadzący okazał się świetnym, bardzo pomocnym człowiekiem. Najbardziej podobało mi się wyczekiwanie efektu końcowego. 😉 Chciałbym wydać w Sorus jeszcze kilka książek.

Tobiasz Nurcek, Mówię wierszem. Pamiętnik AlkoholikaProfesjonalizm i świetne podejście

Sorus to jedyne wydawnictwo, które nie bało się tematu mojej książki. Redaktor prowadzący bardzo profesjonalnie podszedł do mnie jako nowego autora. Na pewno wydam swoją kolejną książkę w Sorus, bo wiem, czego się spodziewać.

Grzegorz Nowak, Oto Wielka Tajemnica WiaryNajlepszy stosunek ceny do ilości nakładu

Bardzo podobała mi się duża elastyczność pracy. Komunikacja mailowa mi odpowiadała. Jestem zadowolony z efektu końcowego – stosunek jakości do ceny mnie przekonuje. Rozważam wydanie kolejnej książki w Sorus. 😉

Johan Swenson, Parę wierszy na razOceniam pozytywnie współpracę z Sorus

Z całym zaufaniem i życzliwością odnoszę się do tego wydawnictwa. Nasze wspólne działania były w pełni zadowalające i to, nad czym w tej chwili pracuję, mam zamiar wydać w Sorus. Chcę podtrzymywać i kontynuować tę współpracę, bo naprawdę warto!

Marian Majczak, Wspomnienia z lat poszukiwań sensu życiaDziękujemy Sorus:
Podróże Psychologiczne przez Kultury Świata dziękują swemu wydawcy

Untitled design

Napisaliśmy książkę w krótkim czasie. Od pomysłu do wykonania minął rok.
Ale napisać to można do szuflady lub do katalogu w komputerze. Wydać, to dopiero sztuka! I tu nam bardzo się udało. Tropem Kazika Nowaka, naszego prekursora w Afryce, trafiliśmy do Wydawnictwa Sorus. Spotkaliśmy się z wielką życzliwością i pomocą Państwa, Redaktorów: Pani Magdaleny potem Pana Piotra Szmajdy, bez których książki by nie było. To właśnie Wasza detaliczna praca nad każdym zdaniem, namysł nad wstawianymi zdjęciami, nie zawsze najlepszej jakości, przepoczwarzyły rękopis w
książkę. Dziękujemy Panie Piotrze za benedyktyńską pracowitość i cierpliwość wobec naszej niecierpliwości. Dziękujemy za wszelką pomoc w udoskonalaniu naszego dziełka, za troskliwość, która uczyniła z Pana czwartego autora. Udało się w zamierzonym czasie. Jesteśmy też bardzo zadowoleni z bardzo oryginalnego projektu okładki jak i całości szaty graficznej książki, w wykonaniu głównie zdolnego Pana Marcina. Podziękowania składamy też Emilii i Dominikowi, bez ich pomocy trudno byłoby ogarnąć stronę administracyjno-księgową całego przedsięwzięcia. […].

Jeszcze raz, Wielkie Dzięki.

AutorzyUntitled design

Wydawnictwo Sorus to rzetelna firma stworzona przez profesjonalistów oraz pasjonatów.

Szczególnie cenię sobie kreatywność oraz otwartość zespołu na sugestie, a także terminowość. Korekta tekstu, a później redakcja był czasem bardzo wytężonej i udanej zarazem współpracy. Nigdy nie miałem wrażenia, że jako autor tracę kontrolę nad książką, mimo, iż wprowadzonych zmian było wiele : ) Szata graficzna, złożenie, rozkład zdjęć… przerosły moje oczekiwania, a obecnie pozytywnie zaskakują wielu czytelników.

W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować całej ekipie Sorus (a szczególnie Dominikowi Szmajdzie) za udzieloną pomoc i wskazówki, także na etapie promocji książki w formie organizowanych spotkań autorskich, możliwości uczestniczenia w konkursach/imprezach podróżniczych oraz Targach Książki. Dziękuję także Emilii za dodatkową pozytywną energię, którą wnosi do codziennej pracy organizacyjno – administracyjnej.

Gorąco polecam Wydawnictwo Sorus wszystkim tym, którzy szukają przyjaznego miejsca do wydania własnej twórczości!

Paweł Kowalczyk, Czerwone Drogi Auroville. Wolontariat w Indiach i świat tamilskich wiosekUntitled design (1)

Napisałem powieść i chciałem, aby trafiła pod strzechy. Zaczął się duży problem. Kontaktowałem się z trzema wydawnictwami i wszystkie mnie zlekceważyły, mówiąc delikatnie. Bez wiary w powodzenie skontaktowałem się z „Sorusem” z Poznania i, o dziwo, spotkałem się z zainteresowaniem […]. Dostałem „anioła stróża” i to z tą osobą krok po kroku doszliśmy do celu. Muszę powiedzieć, że wszystkie moje sugestie i uwagi były brane pod uwagę i NIKT MNIE NIE LEKCEWAŻYŁ. Ostatecznie, jak się okazało, moja książka jest w ponad dziesięciu hurtowniach […]. Jestem pełen podziwu dla Wydawnictwa. […] Polecam szczerze wszystkim, którzy chcą coś wydać, a debiutantom w szczególności. Znajdziecie w „Sorusie” dobrego kumpla, na którym się nie zawiedziecie.

Lech Rudnicki, Bogaty człowiek z miasta ŁodziŁukasz Supergan

Praca z wydawnictwem Sorus to praca z szybkim i elastycznym zespołem. Otwartym na sugestie, doświadczonym, a przy tym podchodzącym do autora po przyjacielsku. Czas od złożenia książki do ujrzenia jej w dłoniach był krótki, a rezultat – znakomity. Moja pierwsza książka wygląda lepiej, niż sobie to wcześniej wyobrażałem.

Jeśli szukasz wydawcy, który pomoże Ci na każdym etapie powstawania Twojej książki, wysłucha Twoich sugestii, pomoże rozwiać wątpliwości – praca z Sorusem będzie czystą przyjemnością.

Łukasz Supergan, Pustka wielkich ciszZależało mi na tym, żeby znaleźć profesjonalne środowisko, z historią, z doświadczeniem, któremu można zaufać, powierzając swoją cząstkę literatury. Szukając takiego miejsca, trafiłam na Państwa stronę. Uświadomiłam sobie również, że w swojej bibliotece mam „Rowerem i pieszo przez czarny ląd” Kazimierza Nowaka, pięknie wydaną przez Sorus. Zapoznałam się z opiniami innych autorów, co utwierdziło mnie w  decyzji, by się z Państwem skontaktować.
Kontakt z redaktorem prowadzącym był prawdziwą przyjemnością. Przede wszystkim jestem wdzięczna za tyle naturalności w wymianie myśli. Za wyrozumiałość i cierpliwość podczas całego procesu wydawniczego. To była atmosfera, w której można stworzyć coś pięknego. Wiedziałam, że mam redaktora, który zmierza ze mną, wskazując mi drogę. Krok po kroku, mail po mailu.

Aleksandra Szablewska, AniołyTeatr snów to dla mnie spełnienie marzeń, a jednocześnie duże wyzwanie. Szukałam wydawnictwa przyjaznego dla debiutanta, które będzie chciało również ocenić powieść. W Wydawnictwie Dygresje zostałam wysłuchana i uszanowano moją wizję przyszłej książki. Poza tym zaproponowana cena była atrakcyjna w porównaniu z tymi samymi usługami oferowanymi przez inne wydawnictwa.
Przede wszystkim cenię sobie zaangażowanie w działaniu. Redaktor prowadząca, Pani Emilia Teofila Nowak, to osoba jak najbardziej kompetentna. Pozostawałyśmy w stałym kontakcie, wszelkie działania były ze mną konsultowane i widać było, że zależy jej na jak najlepszym efekcie końcowym. Wiedza, doświadczenie i klasa.
Z tego miejsca pragnę podziękować serdecznie całemu zespołowi Dygresji za zaangażowanie i wkład w moją debiutancką powieść. Czy zdecydowałabym się na wydanie kolejnej książki przez Państwa Wydawnictwo? Jak najbardziej. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze wyobrażenia.

Iwona Anna Dylewicz, Teatr snówNa moją decyzję przystąpienia do niej wpłynęło to, że wydawca osobiście przeczytał i rzeczowo zrecenzował tekst, nie wykluczając uwag krytycznych. Takie podejście do sprawy nie było dla mnie obojętne.W kontakcie z redaktorem prowadzącym wyczuwało się duże zaangażowanie osobiste. Również doradztwo Pani Emilii czasami było wręcz bezcenne.Proces wydawniczy miał dwie bardzo mocne zalety:rzetelność: szybkie reagowanie na każdy problem zgłaszany przez autoraoraz dotrzymanie terminów postępujących prac nad książką.Jako debiutantka spotkałam się z dużą życzliwością wydawcy, niezwykle inteligentnego i taktownego redaktora Błażeja Kusztelskiego, a przede wszystkim Pani Emilii, która pilotowała mnie przez cały, tak ważny dla mnie czas i była na każde zawołanie. Ogromnie dziękuję!

Larisa Awiżeń, Rita z Cherrywood


DOSKONAŁA
15 opinii na
Krzysztof Malinowski
Krzysztof Malinowski
2022-10-22
Jestem zadowolony z Wydawnictwa, a co najważniejsze, z owocu naszej współpracy, mojej książki, która została wydana w znakomity sposób. Proces wydawniczy jest bardzo dobry. Ponadto muszę zarekomendować osobę Pani redaktor prowadzącej Agaty Sikorskiej Olszowy wszystkim autorom. Pani Agata oprócz tego, że jest bardzo kompetentną osobą w tym, co robi, jest zwyczajnie przemiła i zawsze dostępna. Polecam Wydawnictwo Sorus. Krzysztof Malinowski.
BarbaraM Sadowska
BarbaraM Sadowska
2022-06-20
Współpraca z Wydawnictwem Sorus umożliwiła mi opublikowanie mojej debiutanckiej książki. Jestem bardzo dumna i wdzięczna całej redakcji za pomoc w zrealizowaniu mojego projektu. Dla kogoś na początku drogi w świecie wydawnictw, drukarni, łamania książki, projektowania okładki- forma współpracy jaką proponuje Sorus jest najmniej skomplikowana i pozwalająca na cieszenie się myślą, że oto moja ksiązka nabiera fizycznego wymiaru. Cudowna przygoda i klarowna współpraca- tego według mnie potrzebuje każdy debiutant.
Christoph Mrowietz
Christoph Mrowietz
2021-08-25
Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z waszym wydawnictwwem i niezmiernie ucieszyłbym się gdybyście roszerzyli ofertę współpracy o np. język niemiecki.
Remas
Remas
2021-08-24
Dobry stosunek jakości do ceny; Debiutantów prowadzą "za rączkę" ;) Są mankamenty, ale ogólnie pozytywnie.
Izabela Rutkowska
Izabela Rutkowska
2021-08-16
Sporo czasu szukałam wydawnictwa do współpracy przy stworzeniu podróżniczej książki dla dzieci. Wydawnictwo Sorus wygrało komunikacją oraz doświadczeniem. Kontakt z Panią Agata oceniam na 6+. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Również kontakt z pozostała częścią załogi, z którą miałam przyjemność kontaktu (Pan Dominik). Na każdą prośbę spotykałam się z pozytywna odpowiedzią. Jedyne zastrzeżenie mam do za mało wnikliwej w moim odczuciu korekty. Od odbiorców 'z graficznym' doświadczeniem również spotkałam się z uwagami odnośnie składu. Nie mam wiedzy na ten temat, więc ja nie mam zastrzeżeń.
Edyta Rodacka
Edyta Rodacka
2021-08-11
Wydawnictwo Sorus. Świetna współpraca. Profesjonalizm, który gwarantuje autorom bezpieczeństwo. Nawet pandemia nie zakłóciła procesu wydawniczego.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa