Podróże i turystyka

  •  

Jeśli interesuje cię opublikowanie swoich podróżniczych wspomnień, zapisków z podróży, fotografii z różnych rejonów świata bądź przewodnika Wydawnictwo Sorus jest najlepszym miejscem do tego. Z Sorusem kojarzy się nieodmiennie postać wybitnego polskiego reportażysty Kazimierza Nowaka, który w latach 1931-1936 odbył słynną już wędrówkę przez całą Afrykę. Nakładem wydawnictwa ukazało się wiele dzieł, traktujących o jego życiu, m. in. Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd, które doczekało się aż siedmiu wydań i zostało docenione przez Ryszarda Kapuścińskiego. Sukcesu doczekały się też inne książki podróżnicze wydawnictwa.

Jak wydać książkę podróżniczą?

Książka podróżnicza – redakcja, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk cyfrowy, druk offsetowy, oprawa. Wykonamy dla Ciebie usługi od samego początku opracowania książki merytorycznie aż po gotową książkę – dostępną na półce w księgarniach w całej Polsce i w widoczną od razu w całym internecie. Jeżeli nie jesteś pewien jak wydać książkę podróżniczą – skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego na jednej z poniższych stron lub po prostu zadzwoń. Fachowo doradzimy i pomożemy, a wydanie Twojej książki zrealizujemy w ściśle określonym czasie.

Usługi wydania książki turystycznej

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie konieczne czynności do wydania książki o tematyce turystycznej. Mamy w naszym gronie rzeszę specjalistów, którzy fachowo zajmą się Twoim tekstem i ilustracjami. Przygotujemy projekt okładki do książki. Zajmujemy się nie tylko wydaniem książki turystycznej. Pomagamy również w jej sprzedaży, dotarciu z nią do hurtowni, księgarń i oczywiście do czytelników. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy mamy odpowiednią usługę wydawniczą dla Twojej książki turystycznej.

Kliknij na wybranych przykładowych możliwych parametrach książki podróżniczej, aby przejść dalej

Interesuje Cię wydanie książki w wydawnictwie?

Zapytaj o wydanie książki