Tomiki poetyckie

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Zostań autorem tomiku poetyckiego – pokaż swój wewnętrzny świat!

Masz liryczną duszę, a zapisane na kartach poetyckie refleksje chowasz do szuflady? Marzysz o znalezieniu osoby, która patrzy na świat w ten sam sposób, co Ty? A może najwyższy czas zebrać swoje utwory w jeden zbiór i opublikować je w formie tomiku poetyckiego? Służymy pomocą!

Tomiki poetyckie nie cieszą się komercyjnym zainteresowaniem wydawnictw. Bardzo trudno znaleźć oficynę, która zajmie się ich publikacją niezależnie od tego, czy ich autor jest debiutantem, czy posiadaczem licznych nagród. Nasze wydawnictwo wyjątkowo często podejmuje się rozpowszechniania poezji. Wśród autorów, którzy opublikowali u nas swoje książki jest Paulina Waszkiewicz, urodzona w 1996 roku laureatka wielu prestiżowych konkursów poetyckich, nieustannie eksperymentująca z formą i treścią. Na łamach Sorusa ukazały się Zasłyszane od gwiazd, niezwykle intrygujący tomik poetycki. Stanisław Józef Malinowski, urodzony w 1954 roku poeta Ziemi Cieszyńskiej, wydał przy współpracy z naszym wydawnictwem Prace domowe, a Andrzej Gałowicz, doktor nauk humanistycznych, historyk literatury, krytyk i recenzent, opublikował Kuniec świata? Bazyliaszki, fraszki i inne figliki

Jednak nie tylko doświadczeni poeci publikują tomiki w naszym wydawnictwie. Często autorami Sorusa zostają debiutanci tworzący z potrzeby serca, wrażliwi na otaczający ich świat, którzy przekazują swoje doświadczenia w formie lirycznej. Wydany przez nich tomik staje się opowieścią o marzeniach i wartościach, które wyznają. Wśród naszych autorów znaleźć można między innymi Lucynę Świątek-Brzezińską, opowiadającą w Aniele bez skrzydeł o swoich niespełnionych miłościach i poszukiwaniu sensu istnienia oraz Stefana Simlata, wyrażającego ból po stracie wnuczki w Drodze bez powrotu.

Jak wydać tomik poetycki?

Wydawnictwo Sorus jest przychylne zarówno debiutantom, jak i doświadczonym już poetom. Z chęcią pomożemy Ci opublikować dopracowany językowo i zachwycający estetyką tomik.

Najpierw przygotuj w jednym pliku wszystkie utwory, które miałyby znaleźć się w Twojej publikacji. To ułatwi nam dostosowanie oferty do Twoich potrzeb. Następnie zastanów się, czy oprawa powinna być miękka czy twarda. Wówczas wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Pamiętaj też o dodaniu załącznika. Po zapoznaniu się z Twoimi wierszami, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Aby poznać konkretną propozycję, wypełnij poniższy formularz!

Usługi wydania tomiku poetyckiego

Nasz zespół redakcyjny zaopiekuje się Tobą i Twoimi utworami. Proces wydawniczy poprowadzi redaktor prowadzący, z którym będziesz mógł podzielić się konceptem Twojej książki i pomysłem na jej wydanie. Zadbamy, by Twój tomik poetycki zachwycał pod każdym względem. Zajmiemy się również dystrybucją i promocją. Postaramy się, by osoby zainteresowane poezją natrafiły na Twój tytuł.

W skład oferowanej przez nas usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk,
 • promocja,
 • dystrybucja.

Wyślij nam swoją książkę!

Chcesz, any Twoje wiersze trafiły do szerszego grona odbiorców? Niezależnie od tego, czy już ukończyłeś już swoje dzieło, skontaktuj się z nami za pomocą formularza na dole strony! Nasz zespół zapozna się z Twoim pomysłem i odpowie na Twoje zgłoszenie!

Zobacz techniczną stronę wydanej przez nas tomików poezji:

Jeśli chcesz podzielić się ze światem swoją twórczością, skontaktuj się z nami!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa