Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki obyczajowe

Książki obyczajowe

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Zostań autorką książki obyczajowej – opowiedz swoją historię!

Literatura obyczajowa to szczególny gatunek literacki, który podbija serca czytelniczek na całym świecie. Dzięki niemu autorki mogą podzielić się swoją twórczością z innymi kobietami, które stają się powierniczkami sekretu.

Napisanie książki opowiadającej o Twoich doświadczeniach może być rodzajem autoterapii. Rozliczenie się z przeszłością, opisanie trudności i marzeń, to idealny pomysł na wciągającą historię. Publikując książkę, zyskasz możliwość podzielenia się swoimi trudnościami lub stworzysz fikcyjną historię opartą na Twojej wyobraźni. Możliwe, że wiele czytelniczek odnajdzie odbicie własnych przeżyć i marzeń w Twojej opowieści.  Wydając książkę, zyskasz możliwość trafienia do grona kobiet, które myślą i czują w podobny sposób, co Ty. Warto zauważyć, że samo opisanie i opublikowanie Twoich przemyśleń może stać się materiałem na kolejną, fascynującą historię!

Wydanie książki obyczajowej może być nie tylko sposobem na podzielenie się swoimi myślami z rzeszą kobiet, ale również świetną pamiątką, która uwieczni dany rozdział Twojego życia. Dzięki temu ślad po Tobie pozostanie na długie dziesięciolecia. By tak się stało, dołącz do grona naszych autorek i wydaj fascynującą historię!

Larissa Awiżeń jest pisarką, która oparła swoją powieść Rita z Cherrywood na własnej biografii. Opisała w niej historię Rity, którą los rzuca w różne zakątki Europy. Praca nad książką i powrót myślami do tak ważnych momentów z własnego życia z całą pewnością były dla autorki czymś wyjątkowym. Z kolei trudne doświadczenia zawarła w swojej powieści Światło na zakręcie Grażyna Kolasa. Opowiada w niej historię kobiety, która postanawia uwolnić się od męża alkoholika i ucieka na drugi koniec Polski w poszukiwaniu lepszego życia. Jeśli i Ty chciałabyś napisać pełną emocji opowieść o walce z przeciwnościami, skontaktuj się z nami!

Jak wydać literaturę obyczajową?

Wydawanie swojej książki często jest bardzo ważnym wydarzeniem, dlatego nasz zespół będzie Ci towarzyszył od początku tej drogi. Zadbamy o to, by Twoje przeżycia znalazły się na kartach powieści dokładnie w takiej formie, jak sobie zaplanowałaś. Pomożemy Ci w podejmowaniu wszystkich decyzji i zapewnimy, by ten proces był dla Ciebie źródłem przyjemności, a nie stresu. Aby skorzystać z oferty naszego wydawnictwa, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony!

Usługi wydania literatury obyczajowej

Nasz zespół redakcyjny kompleksowo zaopiekuje się Tobą i Twoją książką. Procesem wydawniczym pokieruje redaktor prowadzący, z którym będziesz mogła skontaktować się w każdej chwili. Podczas gdy Ty skupisz się na pisaniu kolejnych książek, my wykonamy wszystkie niezbędne prace, by Twoja książka obyczajowa zachwycała przyszłe czytelniczki.

W skład naszej usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk,
 • promocja,
 • dystrybucja.

Wyślij nam swoją książkę!

Nie zwlekaj i prześlij nam tekst swojej książki obyczajowej, byśmy mogli się z nim zapoznać i zaproponować Ci formę wydania! Mimo wielu zapytań, które otrzymujemy, staramy się odpowiadać jak najszybciej, więc spodziewaj się wiadomości od nas najpóźniej w ciągu 14 dni od przesłania kompletnych informacji. 

Zobacz techniczną stronę wydanej przez nas literatury obyczajowej:

Chcesz podzielić się swoją opowieścią z innymi? Napisz do nas!

Zapytaj o wydanie książki


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa