Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki obyczajowe 9 Bożena Helena Mazur-Nowak − Lato w mundurze

Bożena Helena Mazur-Nowak − Lato w mundurze

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Przykładowa książka dla mam i córek

w formacie 148 x 210 mm i objętości 96 stron

Czasy młodości

Książka opowiada losy nastolatki, która pewnego lata doświadcza pierwszej miłości. Pełno w niej promieni słońca, ciepła ogniska i zapomnianych melodii. Dzięki niej czujemy wolność i przypływ pozytywnej energii. Sięgamy pamięcią do naszych własnych wakacyjnych przygód i osób, które mino upływu czasu wciąż tańczą nam w głowie. Wraz z bohaterami poznamy tajniki relacji damsko-męskich. Być może dzięki tej książce wyciągniemy zakopane w szafie listy miłosne i uśmiechniemy się na wspomnienie dawnych młodzieńczych czasów.

Chemia jest w każdym z nas

Główna bohaterka ma przed sobą ważne zadanie. Musi zaliczyć szkolny przedmiot − chemię. Z początku idzie jej to dość opornie, jednak z czasem motywacja Małgosi do nauki przybiera na sile. Nastolatka oprócz godzin spędzonych przy książkach, poznaje również inne pierwiastki. Takie, które są budulcem każdego z nas. Które kształtuje nas jako ludzi. Jednak wszystko na swoje konsekwencje i bohaterka zdaje sobie z tego sprawę. Takim sposobem doznaje bolesnego rozstania, które z biegiem lat odbiera bardzo pozytywnie, ponieważ każde doświadczenie uczy ją cierpliwości, walki o swoje i daje nadzieje na lepsze czasy. Wszystko dlatego, że nic nie dzieje się przypadkowo.

Przeznaczenie książki

Dla czytelników lubujących się w rozpamiętywaniu przeszłości. Traktujących młodość jako nieodłączny element dorosłości. Szczególnie dla babć, matek i córek, które w okresie młodości dokonują najważniejszych decyzji, niosąc to brzemię do końca życia.

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 96 stron.
 • Format: 148 x 210 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka, klejona.
 • Wnętrze – czarno-białe, papier offsetowy 80 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word) oraz ilustracji autorstwa Joanny Ogorzałek.

Wykonane czynności:

 • redakcja merytoryczna,
 • adiustacja językowa,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice szybkiego druku cyfrowego (wnętrze + okładka). Umożliwia to druk w niewielkim nakładzie, np. 100, 200 egz. Dzięki  temu:

 • koszt takiego nakładu jest stosunkowo niski (np. 1000-2000 zł),
 • istnieje możliwość szybkich dodruków w miarę zapotrzebowania.

Minusem takiego rozwiązania jest stosunkowo wysoki koszt jednostkowy druku (koszt druku jednego egz. jest ok. dwukrotnie wyższy niż przy wielkonakładowym druku offsetowym).

Dystrybucja

Książka dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 25 zł

Data wydania: rok 2022

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcjęskład komputerowyopracowanie graficznedruk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce.

Poznaj cenę usługi wydania podobnej książki dla Ciebie:

Jeśli szukasz usługi wydania podobnej książki o tematyce wspomnieniowej, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij, proszę poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa