Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Prywatne: Proza 9 Jacek Y. Łuczak – Tylko nie śpij 2

Jacek Y. Łuczak – Tylko nie śpij 2

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Przykładowa powieść rozrywkowa, w miękkiej oprawie, formacie A5 i objętości 524 strony

tylko-nie-spij-2_278Tylko nie śpij 2

Jacek Y. Łuczak

OPIS:

W zwyczajnym amerykańskim miasteczku dochodzi do serii okrutnych zbrodni. Grupa licealistów podejmuje walkę o życie z nieuchwytnym mordercą. Pomoc nadchodzi z zupełnie nieoczekiwanej strony…

Powieść Jacka Y. Łuczaka można określić jako pełną absurdalnego humoru komedię filozoficzno-społeczną w konwencji horroru science-fiction. Mnóstwo w niej nawiązań popkulturowych do książek i filmów, na przykład amerykańskich horrorów. Autor przytacza też wiele ciekawostek z dziedziny astrofizyki i fizyki teoretycznej.

W efekcie otrzymujemy bombę z opóźnionym zapłonem, którą może rozbroić tylko natychmiastowa lektura…

 

Jacek Y. Łuczak – dziennikarz radiowy i prasowy, satyryk (współtworzył kabarety Afera i Gzik, współpracował z “Kabareciarnią” Zenona Laskowika), podróżnik (również cyklista).

Jest autorem przewodników krajoznawczych (m.in. WielkopolskaSkarby powiatu poznańskiegoSpacerownik poznańskiPrzewodnik rowerowy po Poznaniu), książki biograficznej Polska Kazimierza Nowaka oraz współautorem albumów miast: Warszawy, Poznania, Krakowa i Gdańska, przygotowanych na Euro 2012, a także audycji radiowych o tematyce satyrycznej i turystycznej.

W latach 2000–2003 był jurorem Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych “Tour Film” na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Jako dotychczas jedyny – wraz z Radosławem Nawrotem – jest zdobywcą Korony Poznania, pięciu najwyższych szczytów stolicy Wielkopolski.

Tylko nie śpij 2 jest jego debiutem powieściowym.

Przeznaczenie książki

Dla czytelników zainteresowanych powieściami, rozrywką i humorem.

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 524 strony
 • Format: A5 (140 x 200 mm)
 • Rodzaj oprawy: miękka, folia błysk
 • Wnętrze – czarno-białe, papier offsetowy, biały, 80 g.

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word)

Wykonane czynności

 • korekta
 • skład komputerowy
 • dostosowanie dostarczonego projektu okładki do druku

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice szybkiego druku cyfrowego (wnętrze + okładka). Umożliwia to druk w niewielkim nakładzie, np. 100, 200 egz. Dzięki  temu:

 • koszt takiego nakładu jest stosunkowo niski
 • istnieje możliwość szybkich dodruków w miarę zapotrzebowania.

Minusem takiego rozwiązania jest stosunkowo wysoki koszt jednostkowy druku (koszt druku jednego egz. jest ok. dwukrotnie wyższy niż przy wielkonakładowym druku offsetowym).

Dystrybucja

Książka dystrybuowana jest przez:

 • sieć hurtowni ogólnopolskich
 • księgarnię internetową sorus.pl

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 39 zł

Data wydania: rok 2013

 

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcjęskład komputerowyopracowanie graficznedruk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w takich księgarniach jak Merlin.pl oraz u wielu sprzedawców na Allegro.

Poznaj cenę usługi wydania podobnej książki dla Ciebie

Jeśli szukasz usługi wydania podobnej książki beletrystycznej, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij, proszę poniższy formularz.