Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Tomiki poetyckie 9 Teresa Fejfer „Aranek” – Niebo ChagalLove

Teresa Fejfer „Aranek” – Niebo ChagalLove

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie tomiku wierszy z ilustracjami

Tomiki poetyckie nie muszą składać się wyłącznie z wierszy, mogą być urozmaicone ilustracjami. Jeśli zechcesz, znajdziemy odpowiadającego Twojemu gustowi artystę. Możesz jednak wykorzystać własne, autorskie ilustracje lub skorzystać z obrazów wykonanych przez współpracującego z Tobą grafika.

Przykładowy tomik wierszy

w formacie A5 145 x 205 mm i objętości 68 stron

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Niebo-ChagalLOVE_okladka.jpg

Niebo ChagalLove, Teresa Fejfer „Aranek”

Teresa Fejfer „Aranek” w swoich utworach zawarła wiele ważnych myśli, które mogą towarzyszyć podczas obcowania z twórczością Marca Chagalla. To wiersze opowiadające o sztuce, miłości oraz o trudnych doświadczeniach z życia malarza. Utworom lirycznym towarzyszą niewielkie ilustracje wykonane przez Małgorzatę van Brenk, nawiązujące do obrazów malarza.

Wyjątkowa inspiracja

Fascynacja autorki malarstwem tego wybitnego artysty zaczęła się od przysłowiowego pierwszego wejrzenia na obraz Samotność. Autorka odkrywa przed czytelnikiem kolejne etapy życia i twórczości tej niezwykłej postaci. Dzięki tym utworom możliwe jest nie tylko delektowanie się wyjątkową poezją, ale również kontemplowanie wybranych dzieł sztuki.

Rodzaj książki

Jest to zbiór wierszy stanowiących poetycką interpretację niektórych obrazów Marca Chagalla.

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do wszystkich miłośników poezji oraz szeroko rozumianej sztuki ze szczególnym uwzględnieniem fanów Marca Chagalla. Może służyć jako interesujący kontrapunkt interpretacyjny lub jako wstęp do twórczości tego malarza.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 68 stron.
 • Format: A5 145 x 205 mm.
 • Rodzaj oprawy: twarda, szyta, grzbiet prosty.
 • Wnętrze: druk czarno-biały, papier offset 80g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word) i ilustracji przygotowanych przez Małgorzatę van Brenk. W książce znajduje się również krótkie, merytoryczne wprowadzenie w niuanse życia i twórczości Marca Chagalla, autorstwa Anny Siwek, absolwentki Instytutu Historii Sztuki UAM w Poznaniu. 

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 49,00 zł

Rok wydania: 2021

Jeśli i Ty chciałbyś wydać tomik poezji, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa