Usługi wydawnicze

Wydanie książki wymaga pracy wielu osób, dlatego ważna jest współpraca zgranego zespołu redakcyjnego. W naszym wydawnictwie na każdym etapie dbamy o to, by Twoja książka przybrała najlepszy możliwy kształt. Proces wydawniczy wymaga skrupulatnej redakcji, podczas której doświadczony redaktor zajmuje się redakcją merytoryczną tekstu, jak i poprawą błędów językowych. Kolejnym etapem jest korekta, czyli ponowne sprawdzenie tekstu, które zawsze jest weryfikowane z autorem i jego wizją książki.

W międzyczasie grafik pracuje nad opracowaniem graficznym publikacji, czyli pracą nad okładką, grafikami oraz fotografiami, które mają znaleźć się w książce. Podczas składu i łamania książka przybiera ostateczną formę, w której trafi do drukarni. To tam odbywa się druk i oprawa książki. Książka jest już gotowa, jednak to jeszcze nie koniec pracy.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami w kraju, dzięki którym nasze książki trafiają do wielu znanych księgarń i sklepów internetowych. Zajmujemy się również promocją książek na naszych mediach społecznościowych. Dbamy o to, by Twoja książka miała możliwość trafienia do osób, które ją pokochają!

Opisz poniżej swoje potrzeby, a prześlemy Ci odpowiedź z propozycją rozwiązań: