Jak wydać tomik poezji?

 03.08.2016 |  

Jeżeli jesteś autorem utworów poetyckich i chcesz, by Twoje liryki ukazały się w wydaniu książkowym, zacznij od selekcji. Zastanów się i wybierz wiersze, które miałyby znaleźć się w Twoim tomiku. Umieść je w jednym pliku programu Word i prześlij do naszego wydawnictwa, najlepiej korzystając z formularza.

pexels-photo-46274

Warto też zastanowić się nad formą wydania. Jeżeli chciałbyś, by Twój tomik wyróżniał się formą, zdecyduj się, czy jego wnętrze ma być drukowane w całości jako czarno-białe, czy też może powinno zawierać kolorowe elementy graficzne. Ważny też jest projekt okładki. Nasi graficy przygotowują dla każdego Autora trzy propozycje, ale jeżeli masz swoją wizję, koniecznie podziel się nią z nami. Gotowa książka powinna odzwierciedlać Autora nie tylko wnętrzem, ale i wyglądem.

Tomiki poetyckie niestety nie wzbudzają wielkiego zainteresowania hurtowni, dlatego przeczytaj koniecznie, na jaki nakład się zdecydować.

Po zapoznaniu się z Twoją twórczością i podjęciu decyzji, czy pasuje ona do naszego profilu wydawniczego, skontaktujemy się z Tobą dzięki podanemu w formularzu numerowi telefonu oraz adresowi mailowemu. Przedstawimy konkretne warunki wydania Twojego tomiku poezji, a później dołożymy wszelkich starań, by jego ostateczna forma odpowiadała zarówno Tobie, jak i czytelnikom.