“Kochana Maryś! Listy z Afryki. Tom II Kongo Belgijskie – Ruanda – Urundi – Rodezja – Związek Afryki Południowej”

 07.07.2015 |  

okładka tom II szary

Tak właśnie wyglądać będzie drugi tom “Kochanej Maryś!”, który ukaże się nakładem naszego wydawnictwa już na jesieni!

Rowerowa eskapada Kazimierza Nowaka wciąż trwa. Po przemierzeniu Libii, Egiptu oraz Sudanu, podróżnik dociera do Konga Belgijskiego. Tam czekają na niego kolejne barwne przygody, które opisuje szczegółowo w listach do żony. Nieodmiennie, Nowak tęskni za pozostawionymi w Polsce bliskimi i wytrwale dąży do zapewnienia im lepszego bytu. Czy jego zmagania poskutkują i osiągną zamierzony efekt? Dowiecie się, podążając za Nowakiem dzięki kolejnej części “Listów z Afryki”.

Więcej wiadomości o publikacji – już wkrótce. Jeśli zaś chcecie na bieżąco śledzić, gdzie znajdował się Kazimierz Nowak osiemdziesiąt dwa lata temu i o czym pisał swojej ukochanej, podążajcie za profilem Kazimierza Nowaka na Facebooku (klik!), gdzie podziwiać będzie można również przepiękne zdjęcia z drugiego etapu podróży oraz fragmenty oryginalnych listów.

Jeszcze nie czytaliście pierwszego tomu “Kochanej Maryś!”? Polecamy dobrze wykorzystać okres urlopowy i nadrobić braki jak najszybciej, by być na bieżąco z fascynującą historią przeprawy przez Czarny Ląd!

 

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa