Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Debiuty 9 Debiut Justyna Żmudzka – Architekci świata

Debiut Justyna Żmudzka – Architekci świata

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Debiutancka powieść fantastyczna

Na pierwszy rzut oka wydanie pierwszej książki w swoim życiu może wydawać się niezwykle stresujące. Fantastyka to z kolei bardzo wymagający gatunek, który mimo wszystko wybrała sobie na debiut Justyna Żmudzka, autorka książki Architekci świata. Powieść stworzona została z dbałością o każdy element od rozbudowanego świata przez charaktery bohaterów, a na wciągającej historii kończąc. Zobacz jak wygląda tworzenie powieści fantastycznej.

Przykładowa powieść fantastyczna

w formacie A5 i objętości 150 stron

Architekci świata, Justyna Żmudzka

Opowieść o miłości i technologii, o tym jak tak naprawdę skonstruowany jest świat, to wszystko, co znajduje się w debiutanckiej książce Justyny Żmudzkiej. Architekci świata to niebywała podróż po meandrach życia, które z pozoru wydaje nam się oczywiste i namacalne. Pisarka nie tylko chce zachęcić czytelnika do zastanowienia się nad sensem istnienia, ale również skłania do otwarcia głowy na zupełnie inne podejście do uczuć

Wciągająca fabuła

W świecie stworzonym przez Justynę Żmudzką nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i nieoczywistych porównań. W książce Architekci świata znajdziesz elementy, które przypadną do gustu każdemu, kto interesuje się fantastyką. Oczywiście nie brakuje także wciągające historii młodej bohaterki Izy, która od zawsze czuła się inna, jednak nie wiedziała z jakiego powodu.

Ta powieść nie ma wieku, a problematyka, która jest w niej poruszana przypadnie do gustu każdemu czytelnikowi, który poszukuje nowych literackich wrażeń.

Rodzaj książki

Powieść można zaliczyć do gatunku fantastyki z elementami romansu. Akcja rozgrywa się we współczesności, a bohaterami są nastolatkowie.

Przeznaczenie książki

Książka napisana została z myślą o fanach fantastyki i z pewnością będzie dla nich niezłą gratką. Pierwszy tom Architektów świata – Przebudzenie zapowiada fascynującą serię napisaną przez uzdolnioną Justynę Żmudzką.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 150 stron.
 • Format: A5 (145 x 205 mm).
 • Rodzaj oprawy: miękka, klejona.
 • Wnętrze: druk czarno-biały, papier biały, offsetowy, 100 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word).

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Publikacja składa się z tekstu, nie zawiera dodatkowych ilustracji, dlatego skorzystaliśmy z czarno-białego druku.

Dystrybucja

Książka dystrybuowana jest przez:

 • sieć hurtowni ogólnopolskich,
 • księgarnię internetową sorus.pl,
 • Empik i księgarnie internetowe.

Książka dostępna jest również w formie ebooka.

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 40 zł

Rok wydania: 2020

Jeśli i Ty chciałbyś wydać swoją powieść fantastyczną, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki fantastycznej, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa