Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla dzieci 9 Sławomir Pejas – Bajki na leśnych ścieżkach

Sławomir Pejas – Bajki na leśnych ścieżkach

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie przepięknej książki dla dzieci

Książki dla dzieci niemal zawsze są wyposażone w zachwycające ilustracje. To dzięki nim najmłodsi mogą cieszyć się z książek, zanim jeszcze nauczą się czytać. Przy naszych publikacjach pracują świetni ilustratorzy, którzy dbają o to, by książki dla dzieci były zachwycające od strony wizualnej. Bajki na leśnych ścieżkach to właśnie tego typu pozycja, zachwycająca zarówno atrakcyjną treścią, jak i barwnymi ilustracjami. Na każdej stronicy można znaleźć przepiękne obrazki, które oczarują nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych czytelników.

Przykładowa książka dla dzieci

w formacie 210×210 mm i objętości 52 stron

Bajki na leśnych ścieżkach, Sławomir Pejas

W swojej publikacji Sławomir Pejas przybliża najmłodszym leśny świat za pomocą krótkich historii zakończonych trafnymi puentami. W każdej z nich czytelnicy odkryją czarujące istoty, od których można się wiele nauczyć. Niezależnie, czy jest to kasztanowy ludzik, który towarzyszy Jankowi w podróży do szkoły, czy chora żaba, każdy bohater ma do opowiedzenia niezwykle ciekawą historię. Sięgając po tę pozycję, dzieci mają możliwość przeniesienia się do fantastycznego świata, pełnego fascynujących istot i przygód.

Ciekawa forma

Jednak w tej książce ważne są nie tylko ilustracje, ale i tekst. Autor wykorzystał mowę wiązaną, co jest bardzo atrakcyjne dla młodego czytelnika. Proste i zabawne rymy sprawiają, że książka jest łatwiej przyswajana przez dzieci i zostaje w ich pamięci na dłużej. Na każdej stronie witają czytelników nowi bohaterowie, często posługujący się wierszem do opowiedzenia o swoich doświadczeniach.

Rodzaj książki

Jest to zbiór bajek dla dzieci, który zaprasza do wkroczenia w leśną krainę. Jest to świat, w którym zwierzęta mówią, a ludzie przyjaźnią się z kasztanowymi ludzikami.

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do dzieci powyżej 6 lat. Za pomocą pięknych wierszyków i zachwycających ilustracji prezentuje czytelnikom niezwykły, leśny świat.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 52 strony.
 • Format: 210 x 210 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka.
 • Wnętrze: druk full kolor.
 • Papier: kreda artic silk.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word) i ilustracji przygotowanych przez Katarzynę Urbaniak.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Książka jest w całości wydrukowana w kolorze.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne (w tym Empik) i internetowe (dystrybucja hurtowa),
 • platformy i księgarnie zapewniające dostęp do ebooków (Legimi, ebookpoint.pl, swiatebooków.pl itp.).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 39,90 zł

Rok wydania: 2017

Jeśli i Ty chciałbyś wydać książkę dla dzieci, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki dla dzieci, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa