Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki obyczajowe 9 Sonia Wander – Czego nie widać z Wingóry

Sonia Wander – Czego nie widać z Wingóry

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie unikatowej powieści

Wśród różnorodnych książek często pojawia się perełka, która zachwyca swoją baśniowością. Taką unikatową pozycją jest z pewnością Czego nie widać z Wingóry? Soni Wander. Jest to wyjątkowa publikacja, otwierająca przed czytelnikiem drzwi do całkiem nowego, mitycznego świata, który jednocześnie stanowi odbicie naszej rzeczywistości.

Przykładowa książka obyczajowa

w formacie 125 × 145 mm i objętości 260 stron

Czego nie widać z Wingóry, Sonia Wander

Wingóra to niezwykłe miasto, ma jednak jeden deficyt – brak rzeki. Pod wpływem tego braku ludzie odczuwają pustkę, a w mieście zaczyna szerzyć się zło. By temu zaradzić, Stela postanawia wyruszyć w niezwykłą podróż, która pozwoli jej na odnalezienie rozwiązania dla tej niezwykle trudnej sytuacji. Jest to przepiękna opowieść o mieście, które wybiera człowieka, oraz o mieszkającej w nim kobiecie z kompleksem wodnym.

Niezwykły język

Jest to powieść przesiąknięta pewną magicznością i ezoterycznością. Na kartach tej książki słowa łączą się, by zachwycić urokliwymi frazami i snującymi się zdaniami, które odkrywają przed czytelnikiem kolejne obrazy. Jest to próba zebrania nieuchwytnych strzępów myśli, momentów, które tworzą życie. To powieść do wielokrotnej lektury, która za każdym razem prowadzi do sedna historii inną ścieżką.

Rodzaj książki

Czego nie widać z Wingóry? to powieść z pogranicza literatury obyczajowej i literatury historycznej. Ta historia odkrywa przed czytelnikiem wyjątkowe postaci i niewiarygodną fabułę.

Przeznaczenie książki

Jest to książka dla wszystkich osób o wrażliwych sercach, którzy są skłonni zagłębić się w niezwykły świat, by poznać losy niezwykłej kobiety z wyjątkowego miasta.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 260 stron.
 • Format: 125 × 145 mm
 • Rodzaj oprawy: miękka, karton 240 g, folia matowa, ze skrzydełkami.
 • Wnętrze: druk czarno-biały, papier biały, offsetowy, 120 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word).

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 40 zł

Rok wydania: 2020

Jeśli i Ty chciałabyś opublikować powieść obyczajową, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy dostępność książki w naszej księgarni internetowej oraz pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka może być również dostępna jako ebook na platformach typu Legimi, LitRes, Nexto, ebookpoint.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania tego typu książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa