Zamieńmy się! Zapowiedź i przedsprzedaż nowej książki Ewy Giurkowicz!

 15.05.2018 |  ,

Najlepsza książka na tegoroczne lato? To zdecydowanie Zamieńmy się autorstwa Ewy Giurkowicz! Premiera za miesiąc, 14 czerwca, natomiast od dziś rusza gorąca przedsprzedaż!

Zamieńmy się to historia na pograniczu komedii i fantastyki, z elementami powieści psychologicznej i obyczajowej. Jest to zabawna i pełna zwrotów akcji opowieść o przyjaźni, miłości, marzeniach i o odkrywaniu prawdziwego JA.

Ada mieszka na przedmieściach w wielkim domu, ze swoim mężem Mirkiem i psem, Oskarem. Pracuje jako asystentka kuratora sztuki, ale marzy o własnej karierze artystki-malarki. Jej marzenia mogą się ziścić, gdyż na rocznicę ślubu „dostaje” od męża kawiarnię blisko centrum, w której będzie mogła zawiesić swoje prace.
Któregoś dnia, w lokalu zjawia się niespodziewanie Lena – przyjaciółka Ady z dzieciństwa. Opowiada o swoich podróżach i o powrocie do rodzinnego miasta, gdzie ze swoim mężem, Wiktorem, wprowadziła się do kamiennicy w centrum. Kobiety szybko podejmują spontaniczną decyzję o wspólnym prowadzeniu kawiarni, jako że w dzieciństwie obiecały sobie, że będą się wszystkim dzielić.
Sprawy nieco komplikują się, gdy okazuje się, że mężem Leny jest dawniej zakochany w Adzie kumpel jej brata, zaś obecny partner Ady szybko traci głowę dla atrakcyjnej Leny… Przyjaciółki postanawiają coś z tym zrobić. Wkrótce jednak dowiedzą się, że los lubi płatać figle, a je czeka nieoczekiwana zamiana miejsc.

Premiera Zamieńmy się dopiero za miesiąc, ale już teraz możesz kupić książkę w wyjątkowej cenie. Zaoszczędź 15 zł i zamów Zamieńmy się JUŻ TERAZ za jedyne 29,90! Oprócz porażająco niskiej ceny masz sposobność przeczytania książki jako jedna z pierwszych osób! Nie czekaj! Przejdź do naszej księgarni i zamów. 

https://sorus.pl/ksiazka/zamienmy-sie/

Poznaj bliżej Autorkę!

EWA GIURKOWICZ (GYURKOVICH) – dziennikarka, psycholożka biznesu, trenerka terapii ruchem i śmiechem. Joginka śmiechu i założycielka Rzeszowskiego Klubu Jogi Śmiechu (obecnie Rzeszowski Klub Relaksu). Współtwórczyni projektu „Zanim zajdziecie”. Autorka książki Niebieskie puzzle, a także bloga mamainaczej.pl. Propagatorka wizerunku kobiety wolnej, uduchowionej, zrównoważonej i zdrowej, spełniającej się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Szczęśliwa
mama 8-letniej Igi, miłośniczka nowej psychologii, niekonwencjonalnej medycyny, energoterapii i wschodnich filozofii, pasjonatka tańca, malowania i podróży z aparatem. Pisze, odkąd ukończyła 7 lat.

Obserwuj Autorkę na Facebooku i Instagramie!

 

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa