„Architekci świata” – wyjątkowa podróż z magicznym pierwiastkiem

 06.12.2022 |  

Powieść Architekci świata, napisana przez bardzo zdolną autorkę Justynę Żmudzką, to niesamowita wędrówka w głąb siebie. Pisarka przedstawia świat, który łączy w sobie magię i pragnienie dopasowania się do rówieśników. Narratorem jest bowiem pewna dziewczyna, która od zawsze czuła się inna. Jednak dopiero gdy naprawdę odkrywa, co powodowało w niej to uczucie, zaczyna dostrzegać, na jakich zasadach działa świat.

Czym jest miłość?

Dzieło Justyny Żmudzkiej to pierwsza część niesamowitej historii, która udowadnia, że miłość to nic innego jak… technologia, a nawet jak dobrze naoliwiona maszyna, która programuje nasze zachowania! Pełne emocji historie z pogranicza jawy i snu, rzeczy namacalnych oraz tych odległych i nieosiągalnych dla przeciętnego człowieka – tego możesz się spodziewać, gdy tylko odważysz się zacząć czytać Architektów świata!

Jaki sens ma Twoje życie?

Bez względu na wiek każdy z nas zastanawia się czasem – na jakich zasadach działa świat, dokąd zmierzamy i po co pojawiliśmy się na Ziemi? Jednak nie wszyscy mają odwagę sięgnąć dalej w głąb siebie i odszukać to, co kryje się pod warstwą cielesności.

Zmień postrzeganie świata!

Autorka powieści Architekci świata pokazuje, jak wiele czeka nas, gdy uda nam się odpowiedzieć na te ważne pytania. Wówczas wszystko okaże się prostsze, a sens życia będzie klarowny i oczywisty. Książka ta z pewnością ma potencjał ku temu, aby kompletnie odmienić Twoje postrzeganie otaczającego świata. Dlatego to dzieło nie ma wieku, co pozwala utożsamić się z bohaterką i znaleźć w niej swój technologiczny mianownik!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa