„Krzyk nieśmiertelności” – czyli nieoczywista wędrówka w głąb natury

 08.12.2022 |  

Dzika przyroda w Polsce jest niezwykle fascynująca, do takich wniosków dojdziesz po przeczytaniu albumu-książki Daniela Sypniewskiego. Mamy tu okazję podążać śladami jelenia szlachetnego, majestatycznego przedstawiciela świata zwierząt – od jego narodzin aż po kres bytowania. Ta zaskakująca podróż, którą odbył autor, skłania do refleksji i ukazuje świat oczami fotografa i absolutnego miłośnika przyrody.

To dzieło literackie to nie tylko hołd złożony dzikiej naturze, ale również chęć pokazania zwyczajów tych zwierząt oraz interakcji, które między nimi zachodzą. Daniel Sypniewski udowadnia, że nawet człowiek może zaskarbić sobie zaufanie czujnych i ostrożnych rogaczy.

Dzika przyroda na wyciągnięcie ręki

Eksperyment naukowy, którego owocem jest książka Krzyk nieśmiertelności, ukazuje kilkuletnią pracę autora, który delikatnie, ale z uporem starał się zbliżyć do jelenia, spotkanego na swojej drodze. Godziny spędzone na rykowisku pozwoliły mężczyźnie nie tylko nawiązać ze zwierzęciem magiczną wręcz więź, ale również połączyć się z naturą. Pisarz zachęca do refleksji i odnalezienia sensu w tym, jak istotna jest w życiu człowieka przyroda.

Ta oryginalna w formie i świetnie napisana książka, wzbogacona o absolutnie magiczne fotografie, zachwyci każdego, kto ceni naturę i świat dzikich zwierząt. Przypadnie do gustu również entuzjastom niesztampowych kadrów, które zamykają w jednym kliknięciu fragment życia, stający się wówczas nieśmiertelnością.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa