„Fork – połączeni miłością” – poznaj smak prawdziwego uczucia!

 04.01.2023 |  

Wyobraź sobie, że wchodzisz w wiek dorastania z niemałym bagażem. Nie dość, że jesteś adoptowany, to masz pewne fizyczne anomalie, które widać na pierwszy rzut oka. Tytułowy Fork z pewnością nie miał łatwo, dopóki na jego drodze nie pojawiła się… pierwsza miłość!

Do zakochania jeden krok

Introwertyczna postawa szesnastolatka sprawia, że dziwny chłopak z zieloną skórą czuje się coraz bardziej samotny i odizolowany od osób w swoim wieku. Traf chciał, że na jego drodze pojawia się ktoś, kto jest równie ekscentryczny jak on, a do tego chce nawiązać z nim kontakt! Jak potoczą się losy tej pary? Czy połączy ich prawdziwe uczucie? Tego dowiesz się po przeczytaniu debiutanckiej książki Zuzanny Mosiejczuk!

Nastoletnia miłość bez koloryzowania

Zuzanna Mosiejczuk to utalentowana młoda pisarka, która ma głowę pełną pomysłów. Dokładnie zna też problemy okresu dojrzewania. Książka Fork – połączeni miłością to fantastyczna opowieść, którą pokochają nastolatkowie u progu dorosłości, a także ludzie, którzy z nostalgią patrzą na swoje życie i chętnie powrócą do okresu, w którym kształtujemy się pod względem uczuciowym i emocjonalnym.

Silna potrzeba akceptacji

W powieści Fork – połączeni miłością autorka pokazuje, jak ważna jest potrzeba akceptacji nie tylko w środowisku, w którym przebywamy, ale również w rodzinie. W życiu nastolatka odgrywa ona ogromną rolę. Pomaga kształtować się osobowości i wchodzić w życie z solidnym fundamentem. Jeśli chcesz poznać problemy współczesnej młodzieży i drogę Forka w kierunku miłości, koniecznie przeczytaj pierwszą książkę Zuzanny Mosiejczuk!

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa