Niebiańska miłość, która trwa wiecznie – przejmująca historia

 07.06.2023 |  

Droga do nieba, napisana przez Jessicę Kowalską, to poruszająca biografia ukazująca jej życie oraz jedno z najważniejszych wydarzeń, jakim były narodziny jej córeczki, która przyszła na świat, aby stać się aniołkiem.

Autorka książki, od zawsze marzyła o byciu matką, oddaniu swojej miłości i opieki malutkiemu dziecku. Jej pragnienie spełniło się, gdy miała 21 lat i urodziła wymarzoną córeczkę dla nieba. Chociaż ta istotka była na ziemi tylko przez kilka godzin, przyniosła ze sobą bezgraniczną miłość i nauczyła autorkę, jak cenne jest życie i jak mocna może być więź między rodzicem a dzieckiem, nawet w obliczu straty.

Jessica Kowalska w swojej książce, dzieli się swoimi uczuciami na każdym etapie swojej historii. Opisuje swoje wątpliwości, początkowe niezrozumienie i ból, ale także siłę, jaką czerpie ze wspomnień i miłości do swojej córeczki. Książka skierowana jest nie tylko do innych rodziców aniołków, którzy doświadczyli podobnej tragedii, ale także do rodziców dzieci na ziemi i osób, które nie mają potomstwa. Historia zawarta w książce ma ukazać, że mimo smutku i straty, piękno tkwi w niezwykłych więziach i bezwarunkowej miłości, która przetrwa nawet po śmierci.

Droga do nieba to niezwykłe świadectwo rodzicielskiej miłości i odwagi. Jessica Kowalska stworzyła tę książkę, by dowieść, że żałoba i uczucia, które towarzyszą nam po stracie, są w pełni uzasadnione i naturalne. Jej historia jest zarówno wzruszająca, jak i inspirująca, a czytelnicy będą mieli okazję poznać autentyczne i głębokie refleksje na temat życia, miłości i straty.

Jeśli jesteś gotów na podróż w głąb emocji i chcesz odkryć piękno i siłę rodzicielskiej miłości, Droga do nieba jest książką dla Ciebie. Polecamy sięgnąć po tę poruszającą biografię, która z pewnością wstrząśnie Twoimi uczuciami i otworzy oczy na wartościowe lekcje, jakie niesie ze sobą życie.

Droga do nieba

Poruszająca biografia, która ukazuje niezłomną miłość matki i siłę, jaką można czerpać z bezwarunkowej więzi, nawet po stracie.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa