Łowca Złota, tom I: Fascynująca podróż przez świat tajemnic, akcji i filozofii

 24.05.2023 |  

Zapraszamy do fascynującego świata pełnego tajemnic, akcji i filozofii! Autorem tej pasjonującej powieści jest Krzysztof Zabiegliński Jr.

W powieści Łowca Złota przeniesiesz się w świat Imperium Andred, gdzie młody Arvid, siedemnastoletni nowicjusz Zakonu Nieskończonych Słońc, zostaje uwikłany w intrygę o wielkie znaczenie. Jego los staje się kluczowy dla realizacji starożytnej przepowiedni, która ma uczynić go nowym wcieleniem postaci z zaginionej historii. Arvid musi zmierzyć się nie tylko z wojną wierzeń, przekonań i tradycji, ale również ze swoimi własnymi pragnieniami. Czy będzie jedynie ofiarą okoliczności czy potrafi stawić im czoła?

Autor mistrzowsko łączy wartką, pełną tajemnic akcję z głębokimi rozważaniami na temat wiary i filozofii. Jego narracja porusza ważne pytania o tożsamość, determinację oraz rolę jednostki w konflikcie wielkich sił. Przenikliwość psychologiczna bohaterów i ich emocjonalne podróże oczarują Cię od pierwszych stron.

Tom I to tylko początek planowanego cyklu, który obiecuje jeszcze więcej przygód, zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jeśli jesteś miłośnikiem fantastyki, historii i tajemnic, ta książka jest dla ciebie.

Krzysztof Zabiegliński Jr., autor tej powieści, urodził się w Gdyni i przez większość życia mieszkał w pobliskiej Rumii. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni i magister psychologii klinicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Choć rozczarowany akademickim i praktycznym aspektem psychologii, zdecydował się podjąć wyzwanie w Norwegii, gdzie obecnie pracuje różnorodnych zawodach. Fantastyka i pokrewne tematy literackie są mu bliskie od czasów nauki czytania. Ma już na swoim koncie zbiór opowiadań “Opowieści z karczmy”.

Czytasz książki autorów takich jak Chris Avellone, Alexis Kennedy, H.P. Lovecraft, Robert E. Howard, Drew Karpyshyn, Jorge Luis Borges, Samuel Taylor Coleridge i William Blake? Jeśli tak, “Łowca Złota, tom I” przypadnie ci do gustu. To nie tylko pasjonująca powieść, ale także próba pogłębienia literackiej wizji w nurtach fantastyki.

Łowca Złota, tom I

Wciągająca powieść fantastyczna, która zabiera czytelnika w pełną tajemnic akcję, prowadzącą przez świat wiary, wierzeń i przemyśleń filozoficznych.