Relacja ze spotkania autorskiego z Jerzym Franke, autorem książki o Mukrzu i rodzie Kulczyków

 11.05.2023 |  , ,

Wydawnictwo Sorus miało przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Jerzym Franke, autorem książki “Mukrz i ród Kulczyków w Cisowej Krainie Borów Tucholskich”, zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lnianie. Spotkanie odbyło się 29 marca 2023 roku i zgromadziło około 30 osób zainteresowanych historią regionu.

Wprowadzenie do spotkania poprzedził redaktor merytoryczny Piotr Szmajda, który przedstawił Wydawnictwo Sorus oraz odniósł się do książki Jerzego Franke.

Autor wygłosił prelekcję, a po niej odbyły się rozmowy kuluarowe, sprzedaż książek oraz podpisywanie egzemplarzy książki przez autora. Na zakończenie spotkania Dyrektor Biblioteki wręczyła formalne podziękowanie Sorusowi za uświetnienie spotkania autorskiego.

Wydawnictwo Sorus jest szczególnie zadowolone z udziału w tym wydarzeniu i cieszy się, że mogło wspierać promocję książki Jerzego Franke oraz spotkanie z autorem. Jesteśmy przekonani, że spotkania autorskie są niezwykle ważnymi wydarzeniami kulturalnymi, które pozwalają czytelnikom na bliższe poznanie autorów i ich twórczości. Dlatego też, jako wydawnictwo, chętnie angażujemy się w takie inicjatywy i wspieramy biblioteki oraz inne instytucje kultury w organizacji takich spotkań.

Więcej zdjęć ze spotkania można znaleźć na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Lnianie.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa