„Róże jak motyle” – miłosna historia w nowej odsłonie

 08.12.2023 |  

Mamy wspaniałe wieści dla wszystkich czytelników e-booków. Debiutancka powieść Alicii Vanderos – Róże jak motyle, jest teraz dostępna również w wersji elektronicznej! Zanurzcie się w klimat szalonych lat 70. i egzotycznych podróży wraz z tą porywającą książką.

Scenariusz idealny, ale czy na pewno?

Główną bohaterką jest młoda, mieszkająca w Warszawie, adwokatka o imieniu Alice, której marzą się przede wszystkim dalekie podróże, przygody i wielka miłość. W chwili, gdy przypadkiem otrzymuje pracę stewardessy, jej marzenia w mig zaczynają się spełniać. Alice wyjeżdża służbowo i prywatnie w wiele pięknych, odległych miejsc i poznaje tam też kilku mężczyzn, którzy przykuwają jej uwagę. Tom, Greg i Bernard. Wydawałoby się, że kobieta znalazła się w raju, lecz nie mogło to być aż tak proste. Na drodze Alice stają przeciwności, z którymi może sobie nie poradzić. Przynajmniej nie w pojedynkę.

Który z panów zawładnie sercem kobiety? Czy Alice ma szansę na swoją wymarzoną wielką miłość? Tego musicie przekonać się sami, więc jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, zachęcamy do zapoznania się z tą wysoko ocenianą przez recenzentów powieścią! Do kupienia oczywiście w naszej księgarni internetowej.

Kilka słów od autorki

Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę! Alicia Vanderos udzieliła obszernego wywiadu jednej z naszych recenzentek. Wywiad dostępny jest na stronie czytadlojagody.blogspot.com.

Róże jak motyle

Debiut pisarski oparty na osobistych przeżyciach autorki, obserwacjach i podróżach do różnych zakątków świata.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa