Wejdź w świat pełen miłości i intryg: “Idealna kobieta”

 09.03.2021 |  

Daj się porwać niezwykle wciągającej powieści kryminalnej!

Idealna kobieta to powieść, która zachwyca czytelnika już od pierwszej strony!

Nigdy nie wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia, a jednak to była taka miłość. Spotkałem kobietę idealną. Stale myślałem o tym, jak mogłem tak beznadzieje się zakochać. Chciałem ją mieć, dopóki mi nie powie, że mnie nie chce. Wpatrywałem się w okna kamienicy i zastanawiałem, które to mogą być jej.

Dorota Krużołek, Idealna kobieta

Filip, szanowany prawnik i biznesmen, poznaje kobietę swojego życia, Laurę, która zostaje zamordowana w niejasnych okolicznościach. Kto za tym stoi? Komu będzie zależało na rozwikłaniu zagadki? Co wydarzyło się tego feralnego wieczoru? Czy musiało dojść do tragedii? Kim tak naprawdę była Laura i kim jest ta druga kobieta, która pojawia się w życiu Filipa? Czy to wszystko przypadki, a może jednak los? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tej właśnie książce…

Jest to intrygująca pozycja, dzięki której można oderwać od nużącej codzienności i zagłębić się w świat pełen tajemnic i sekretów. To opowieść o toksycznej miłości, zazdrości i intrygach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak potoczyły się losy Filipa i kto zamordował Laurę, koniecznie sięgnij po tę pozycję!

Dorota Krużołek – wychowawca, opiekun, logopeda, kryminolog.

“Jestem kobietą, która ma swoje zasady, a życie i ludzi poznaję przez różnorakie doświadczenia. Interesuję się psychologią człowieka, jestem ciekawa świata. Uwielbiam zwierzęta, jazdę konną, sport. Śmieję się, płaczę, upadam, podnoszę i biegnę dalej. Piszę bajki, wiersze, teksty piosenek. Mam swoje cele i marzenia. Jednym z nich jest wydanie tej właśnie powieści. Myślę, że nie ostatniej… Po prostu korzystam z tego, co dostałam w darze od Boga, który zawsze jest ze mną i czuwa, abym szła właściwą drogą.

Drogi Czytelniku, jeśli trzymasz tę książkę w swoich rękach, to znaczy, że masz ją przeczytać. Liczę, że pomoże ona tobie zrozumieć, na czym polega prawdziwa miłość i opiekuńczość, bo tak naprawdę to od relacji i szacunku wzajemnego zależy udany związek a miłość jest piękna gdy jest wzajemna, a emocje które jej towarzyszą stają się czasem drogą cierpienia i prowadzą do różnych konfliktów wewnętrznych. Życzę udanej lektury!”


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa