Przepiękna opowieść o życiu ptaków: “Prawdziwa historia”

 09.03.2021 |  

Odkryj niezwykłe losy rezolutnej papużki!

Prawdziwa historia to niezwykła opowieść o ptakach, która w niezwykle trafny sposób oddaje życie ludzi, ich smutki, troski i radości. Ta pozycja ukazuje przepiękny świat zwierząt za pomocą wzruszającej historii i przepięknych ilustracji. Książka przeznaczona jest dla dzieci, ich rodziców i wszystkich pragnących dowiedzieć się więcej o życiu niewielkiej papużki falistej.

Nasza klatka stała na stole w kuchni, przy oknie, w pewnym starym domu. Ta niebieska, nieduża klatka wydawała mi się taka piękna. Ale też nie znałam innego życia. Kochałam swój dom, bo to był mój dom, mój cały świat.

Natalie Milo, Prawdziwa historia

Niewielka, ale pełna optymizmu papużka wiedzie spokojne życie u boku swoich ptasich przyjaciół i narzeczonego. Wszystko ulega zmianie, gdy pewnego razu ich właściciel nie pojawia się na śniadaniu. Jest to początek serii przygód, podczas których bohaterka musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i poradzić sobie z wieloma trudnościami.

Jakie przeciwności staną jej na drodze? Czu odnajdzie nowych przyjaciół i osoby, na które może liczyć? Jak zakończy się ta historia? Dowiecie się, jeśli sięgniecie po tę książkę.

Wpatrz się głęboko, głęboko w zwierzęta i wtedy lepiej zrozumiesz ludzi. ~ Autorka

Natalie Milo, obserwując papugi zauważyła, że bardzo przypominają one ludzi. Przeżywane przez nie emocje zainspirowały ją do napisania tej książki. Śledzenie życia ptaków stało się nie tylko możliwością do bliższego zaznajomienia się z ich sposobem bycia, ale również okazją do poznania samej siebie.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa