Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz wydać książkę – zaproszenie na webinar

 07.06.2024 |  ,

Wydanie książki to proces, który wymaga nie tylko talentu literackiego, ale również znajomości licznych aspektów technicznych, logistycznych i marketingowych. Droga do tego celu często jest pełna zawirowań, a skuteczne przejście przez wszystkie etapy wydawnicze bywa skomplikowane. Przez lata autorzy sygnalizowali nam różne problemy, z jakimi przyszło im się zmagać. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, postanowiliśmy zorganizować webinar, który odpowie na wiele nurtujących pytań dotyczących rynku wydawniczego. 

Jak wydać własną książkę i na tym skorzystać?

Data: czwartek, 20 czerwca 2024

Godzina: 15:00

Od pierwszych zdań aż do rąk czytelnika

Ocena pomysłu, formatowanie tekstu, proces redakcji i korekty, a także wyzwania związane z promocją i dystrybucją gotowego dzieła. Ilość działań koniecznych do zrealizowania by książka trafiła w ręce czytelników, może być przytłaczająca, w szczególności dla początkujących autorów. W trakcie tego spotkania omówimy najczęściej pojawiające się kłopoty i podpowiemy, jak można ich uniknąć. Udział w webinarze to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć informacje i wskazówki, które pomogą skutecznie wydać i wypromować książkę. Możliwość lepszego zrozumienia funkcjonujących w branży mechanizmów, zwiększa szansę na literacki sukces. 

Premiera poradnika dla autorów

Ostatnie miesiące to czas intensywnych działań związanych z książką, która w naszym założeniu będzie świetnym narzędziem wsparcia dla osób planujących publikację swojej twórczości. Celem poradnika dla autorów „Współwydanie” jest dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat procesu wydawniczego. Gdzie i kiedy będzie można nabyć efekty naszej pracy, dowiecie się, dołączając do wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy.

Webinar

Jak wydać książkę i na tym skorzystać?

Ilość sprzedanych książek nie jest kwestią przypadku. Dowiedz się, jak skutecznie trafić do czytelników.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa