Zostań autorką książki dla kobiet – opowiedz swoją historię!

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Napisanie książki, opowiadającej o Twoich doświadczeniach, może być sposobem autoterapii. Rozliczenie się z przeszłością na łamach książki, opisanie perypetii, które przydarzyły się na Twojej drodze życiowej lub przedstawienie swoich marzeń to idealny pomysł na książkę, którą mogłyby przeczytać inne kobiety. Podziel się sobą z innymi!

W życiu każdej kobiety przeplatają się dni smutków oraz radości. Życie jest nieprzewidywalne, a każda z nas dźwiga ze sobą bagaż najróżniejszych przygód i doświadczeń. Nie chowaj swojej historii za zamkniętymi drzwiami. Taka lektura może być bardzo cenną nauką lub fantastycznie spędzonymi chwilami relaksu dla innych kobiet. Ich opisanie i opublikowanie będzie kolejnym, ekscytującym rozdziałem Twojego życia.

Wyrażenie siebie w formie książki to piękna pamiątka. Ślad po Tobie pozostanie na długie dziesięciolecia. Miej coś swojego, zrodzonego przez Twoją kreatywność i dołącz do grona naszych autorek. Poznaj niesamowite historie i barwne osobowości, wydając książkę nawet w tak niewielkim nakładzie jak 100 egzemplarzy.


Nie mam gotowej recepty na życie; może być przecież ona różna dla każdej i każdego z nas. Na swoim przykładzie pokazałam moje zmagania z oceanem życiowych sztormów. Nie utonęłam, chociaż już mało brakowało, aby fale porwały mnie ze sobą. Sama przejęłam ster. Nieważne, jaka była moja przeszłość i jak sobie wyobrażałam przyszłość. Nauczyłam się żyć chwilą i to mnie częściowo uwolniło od rozdrapywania ran oraz bezsilności i pobudziło do działania.

Gabriela Azymut, Miłość siłą przetrwania

Profesjonalne wydanie Twojej książki to koszt już od 4 tysięcy złotych (konkretną propozycję możesz poznać, kontaktując się z nami przez poniższy formularz).

W skład tej usługi wchodzą:

 • opieka redakcyjna,
 • redakcja językowa i merytoryczna,
 • korekta,
 • łamanie komputerowe,
 • projekt okładki,
 • druk minimum 100 egzemplarzy.

Nasz zespół redakcyjny zaopiekuje się Tobą i Twoją książką kompleksowo. Proces wydawniczy poprowadzi redaktor prowadzący, z którym będziesz mogła w każdej chwili się skontaktować. Podczas gdy Ty będziesz mogła skupić się na pisaniu kolejnych książek, my wykonamy wszystkie prace niezbędne, by Twoja książka dla kobiet zachwycała przyszłe czytelniczki.

Nie zwlekaj i prześlij nam tekst swojej książki dla kobiet, byśmy mogli się z nim zapoznać i zaproponować Ci formę wydania! Mimo wielu zapytań, które otrzymujemy, staramy się odpowiadać jak najszybciej, więc spodziewaj się wiadomości od nas najpóźniej w ciągu 14 dni od przesłania kompletnych informacji. 

Zapytaj o wydanie książki