„Drogowskaz przystani” – czyli jak odnaleźć prawdziwego siebie?

 18.01.2023 |  

Każdy choć raz zastanawiał się – czy jego życie zmierza w dobrym kierunku? Czy podejmuje właściwe decyzje? Pytań rzuconych w próżnię może być naprawdę wiele, jednak kto jest w stanie udzielić na nie satysfakcjonującej odpowiedzi?

Kręta droga do samoświadomości

Autorka książki Drogowskaz przystani dotarła do najgłębszych warstw świadomości. Przeznaczyła długie lata na doskonalenie duchowej wędrówki w głąb siebie. Swoją wiedzą postanowiła podzielić się za pośrednictwem wyjątkowej książki, która pozwoli Ci wraz z Pauliną Doktor przejść trudną i krętą ścieżką duchowej przemiany.

W czym tkwi prawdziwy sens życia?

W pełnym pokus i bodźców świecie niezwykle ciężko jest odnaleźć samego siebie. Często wydaje nam się, że doskonale wiemy, gdzie zmierzamy, jakie mamy cele, a także co daje nam pełnię szczęścia. Co jednak, jeśli nie mamy racji? Autorka w swojej książce zwraca uwagę na bardzo ważną kwestię rozwoju osobistego oraz podziału otaczającego świata na kwestie istotne i te, które robimy mimowolnie. Paulina Doktor zachęca do refleksji i większej uważności w codziennych spotkaniach z naturą i ludźmi.

Tylko w jedności ze wszystkim można ułożyć pełne zdanie. Możesz wybrać się na pielgrzymkę. Wyjechać do Indii, rozmawiać z samym Buddą. Udać się do świętych miejsc. Zwiedzić całą kulę ziemską, niczego nie widząc i nie słysząc […].

Poznaj swojego duchowego przewodnika!

Osoby, które chcą kompletnie odmienić swoje życie, z pewnością zachwycą się książką Drogowskaz przystani! Na 117 stronach znajdziecie porady i wskazówki przygotowane przez autorkę, która jest przewodnikiem duchowym i artystką. Odczuwa i postrzega zatem świat w zupełnie innym świetle. Jej wiedza jest bezcenna, a wrażliwość tak namacalna, że można odczuć, jakby niemalże prowadziła nas za rękę i towarzyszyła nam w życiowej podróży do wnętrza siebie!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa