Historia małej podróżniczki: „Niezwykłe podróże Natalki”

 26.07.2021 |  

Przenieś się z dzieckiem w różne zakątki świata!

Dziesięcioletnia Natalka uwielbiała marzyć i zawsze miała mnóstwo pomysłów. Kochała książki o podróżach i zawsze czekała z niecierpliwością na rodzinny wyjazd, by poznawać świat. Miała szczęście, że rodzice na wakacje zazwyczaj wybierali ciekawe miejsca.

Izabela Rutkowska – fragment książki Niezwykłe podróże Natalki

Jak dziecko ma podróżować i poznawać świat, nie ruszając się z domu? Dzięki tej historii to możliwe!

Niezwykłe podróże Natalki to wyjątkowa książka dla dzieci, której fabuła skupia się na losach10-letniej bohaterki. Przenosi się ona w różne zakątki świata dzięki magicznemu kryształowi, co pozwala jej poznawać tajniki kultur innych krajów. Natalka trafia między innymi do Meksyku, Turcji i nad Bajkał, a nawet ląduje w Himalajach, gdzie spotyka prawdziwego yeti!

Tę książkę idealnie oddają słowa „nauka przez zabawę”. Młody czytelnik przeżywa z bohaterką niesamowite przygody, które wzbogacone są pięknymi ilustracjami, a przy tym poznaje wiele ciekawostek dotyczących różnych kultur. Ponadto to opowieść o potężnej mocy młodzieńczych marzeń, o łamaniu stereotypów oraz powrotach do domu i bliskich. Dodatkowym atutem jest miejsce na notatki z podróży, które może stworzyć młody czytelnik!

Nie zwlekaj! Już teraz odwiedź nasz sklep, aby mieć własny egzemplarz Niezwykłych podróży Natalki i cieszyć się z dzieckiem wspólną lekturą oraz przeżywać książkowe podróże.

Izabela Rutkowska – podróżniczka z duszą domatora. Przez wiele lat pilotowała wycieczki do różnych krajów świata, takich jak: Mongolia, Turcja, Sri Lanka, Jamajka, Namibia, Kazachstan, Rosja… Szczególnie w Petersburgu i nad Bajkałem zostawiła największy kawałek serca. Uwielbia dzielić się swoją pasją, opowiadając o podróżach podczas prelekcji czy pisząc o nich.