Zobacz świat oczami kota: „Historia zwyczajna Kropelki kota niezwykłego”

 17.07.2021 |  

Przeżyj razem z dzieckiem niesamowite przygody!

Podobno, gdy się urodziłem, byłem najmniejszy z całego rodzeństwa. Wszyscy myśleli, że nie przeżyję dłużej niż parę godzin. Mówią, że mamy kochają wszystkie swoje dzieci tak samo, ale moja na pewno mnie kochała najmocniej. Może dlatego, że byłem taki chuderlak, a ona ciągle zamartwiała się, ja ja sobie dam w życiu radę.

Ewa Suchecka fragment książki Historia zwyczajna Kropelki kota niezwykłego

Spędź czas z dzieckiem na niezwykłej lekturze i przenieście się razem do rzeczywistości widzianej oczami kota!

Nakładem naszego wydawnictwa ukazała się wyjątkowa książka opowiadająca o przygodach wyjątkowego Kropelki. Przychodzi on na świat jako ostatnie z pięciorga kociąt. Jednak po zaledwie paru tygodniach wszystko w życiu bohatera się zmienia, ponieważ zły człowiek wykrada go od mamy. W ten sposób zaczyna się ciąg wydarzeń, podczas których Kropelka poznaje wielu przyjaciół zarówno wśród zwierząt, jak i ludzi. Wydawałoby się, że mały i bezbronny kot nie odnajdzie się w nowych sytuacjach. Tymczasem on nie traci hartu ducha, a tym samym daje małemu czytelnikowi przykład, że nawet w trudnych i przykrych chwilach można odnaleźć wiele szczęścia.

Historia zwyczajna Kropelki kota niezwykłego to wyjątkowa, bogato ilustrowana książka skierowana do najmłodszych, ale nie tylko! Również nieco starszy czytelnik będzie przeżywał przygody razem z bohaterem, a to za sprawą angielskiej wersji, którą można czytać równolegle z polską.

Nie czekaj! Już teraz odwiedź nasz sklep, aby mieć własny egzemplarz Historii zwyczajnej Kropelki kota niezwykłego i cieszyć się z dzieckiem wspólną lekturą oraz spędzonym czasem.

Ewa Suchecka – doktor nauk humanistycznych, metodyk nauczania języka angielskiego i socjolog. Pasjonatka książek, a literatury dla dzieci w szczególności, od lat bazuje na nich w swojej pracy dydaktycznej. Długoletnie doświadczenie w nauczaniu anglojęzycznej literatury dziecięcej na Uniwersytecie Warszawskim stało się dla autorki inspiracją do podjęcia próby sprawdzenia własnych sił na tym polu.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa