Idealny kryminał na lato? „Anioł śmierci”!

 29.06.2022 |  

Szukasz idealnego kryminału na lato? Chcesz wciągnąć się w historię pełną akcji podczas wakacji na piaszczystej plaży? W takim razie koniecznie sprawdź jedną z naszych najnowszych książek Anioła śmierci autorstwa Andrzeja Jakubowskiego!

Poniżej prezentujemy pierwsze akapity tego niezwykle wciągającego i brutalnego kryminału, który jednocześnie jest pierwszym tomem trylogii. Miłośnicy adrenaliny i uczucia gęsiej skórki z pewnością znajdą spełnienie w tej publikacji.

Kajetan ewoluował. Z bezwartościowej larwy przepoczwarzył się w pazia królowej śmierci, a najważniejszą zmianą było autopsychoterapeutyczne wyeliminowanie sumienia. To pozwoliło mu na pociągnięcie bez mrugnięcia okiem spustu strzelby myśliwskiej załadowanej breneką.
Trzydziestodwugramowy walec pierwszego pocisku, tłoczonego w Radomiu, wbił się niczym nóż w masło w łysiejącą czaszkę doktora Andrzeja Makowskiego – zaskoczonego i speszonego jednocześnie widokiem anioła śmierci jak nastolatek przyłapany przez matkę na oglądaniu porno w sieci.
Trzask rozłupywanej czołowej części czaszki przywołał w Kajetanie obrazy lobotomicznych zabiegów dokonywanych w średniowieczu, wypędzających demony z ciał czarownic, które widział w podręcznikach historii w liceum. W głośnikach zawodził Bruno Mars.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dalej potoczy się akcja, koniecznie zaopatrz się w swój egzemplarz Anioła śmierci, który można kupić w naszej księgarni internetowej!


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa