Książka dla dzieci pełna przygód: „Odlotowe sny Kevina”

 08.06.2022 |  

Spędź czas z dzieckiem przy książce pełnej przygód i przenieście się razem do świata piratów i ukrytych skarbów! Jest to możliwe dzięki Odlotowym snom Kevina, które opowiadają o niezwykłych przeżyciach kilkuletniego chłopca.

Kevin miał prawie pięć lat. Jak każdy chłopiec w jego wieku uwielbiał fantazjować, wymyślać przygody, w których ratował świat wraz ze swoimi przyjaciółmi… Chciał zostać superbohaterem.

Aneta Banas – fragment książki Odlotowe sny Kevina

Przygody Kevina

Kiedy Kevin układa się do snu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenosi się do świata fantazji. Ląduje na pirackim statku, gdzie dowiaduje się, że tylko on może pomóc piratom odnaleźć ukryty skarb. Razem z załogą wyrusza w niezwykłą podróż, której towarzyszą liczne przygody, ale także przeciwności, którym będzie musiał stawić czoło.

Potęga dziecięcej wyobraźni

Odlotowe sny Kevina to opowieść, w której wszystko jest możliwe. Aneta Banas, autorka tej niezwykłej historii, zauważyła, jak czytane lub opowiadane baśniowe historię rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Dlatego właśnie sama postanowiła napisać książkę dla małych czytelników, która opowiada właśnie o potędze dziecięcej fantazji.

Bogato ilustrowana historia

Książka ta jest świetna nie tylko pod względem treści, ale także estetyki. Piękne ilustracje pobudzające wyobraźnię najmłodszych czytelników wręcz zachęcają do otworzenia książki. Pełna przygód historia współgra z cieszącymi oko rysunkami na przykład piratów czy statku.

Nie zwlekaj! Już teraz odwiedź nasz sklep, aby mieć własny egzemplarz Odlotowych snów Kevina i cieszyć się z dzieckiem wspólną lekturą oraz przeżywać książkowe przygody.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa