„Impresje” – magia interpretacji i kulisy powstania tomiku

 30.11.2023 |  

Justyna Bik to kolejna poetka, która zdecydowała się wydać swój debiutancki tomik w naszym wydawnictwie. Impresje to jednak zbiór inny niż wszystkie. Zapytacie, co jest w nim wyjątkowego? Otóż poza urzekającą grafiką otaczającą solidną, twardą oprawę, jego wnętrze wypełnione jest całą masą odręcznych ilustracji oraz wieloma odcieniami błękitu. Niemal na każdej stronie znajduje się imponująca grafika nawiązująca do treści wiersza, dodatkowo wzbogacająca jego treść.

Impresje starają się uchwycić to, co ulotne, ludzkie myśli, emocje, momenty, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Wraz z autorką mamy nadzieję, że podczas lektury tomiku będą Wam towarzyszyły własne odczucia i refleksje. Poezja ta jest dla Was. Interpretujcie ją do woli, jakiekolwiek poczynione przez Was założenia będą poprawne. Słowami autorki: “Sztuka jest interpretowalna na nieskończoną ilość sposobów”.

Za kulisami

Jesteście ciekawi, jak powstawały Impresje? Na poniższym filmie, prosto z drukarni, możecie obejrzeć jedną z faz procesu drukowania książki.

Impresje są już dostępne w księgarni internetowej Wydawnictwa Sorus. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Impresje

Tomik jest próbą uchwycenia różnych niepowtarzalnych elementów rzeczywistości. Tych małych i tych dużych.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa