Jak wydać książkę? Krok po kroku

 10.08.2016 |  

Wreszcie nadszedł moment, kiedy Twoja książka jest gotowa. Czas na zgłoszenie jej do wydawnictwa. By pomóc Ci w tym zadaniu i usprawnić korespondencję, stworzyliśmy specjalny formularz kontaktowy, którego poprawne wypełnienie gwarantuje szybką odpowiedź z naszej strony.

Jak wydać książkę? Krok po kroku

Poniżej prezentujemy krok po kroku, jak wygląda współpraca z nami, mająca na celu podpisanie umowy o wydaniu Twojej książki.

  1. Wypełnienie formularza kontaktowego.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić poprawnie, przeczytaj artykuł i zastosuj się do podanych w nim wskazówek. Im więcej informacji w formularzu, tym szybciej się z Tobą skontaktujemy. Pamiętaj też o dodaniu załącznika z tekstem!

  1. Uzyskanie kalkulacji kosztów wydawniczych.

Jeżeli mamy wszystkie informacje, zadzwonimy do Ciebie bądź wyślemy e-maila w ciągu tygodnia. W wiadomości zaznajomimy Cię z kosztami wydania książki, o ile tekst będzie pasował do profilu tematycznego naszego wydawnictwa.

  1. Otrzymanie umowy wydawniczej.

Po zaakceptowaniu warunków finansowych, prześlemy do Ciebie szkic umowy wydawniczej w wersji elektronicznej. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, odpowiemy na nie.

Kiedy wszystko będzie jasne, wydrukuj umowę, opatrz ją parafką na każdej stronie oraz pełnym podpisem na końcu dokumentu. Prześlij na nasz adres, a my zrobimy to samo z dokumentem podpisanym przez osobę upoważnioną do zawierania umów w naszym wydawnictwie.

  1. Zrealizowanie płatności.

Razem z umową przesyłamy fakturę proforma. Opłać pierwszą ratę określoną w umowie wydawniczej. Wówczas będziemy mogli przystąpić do procesu przygotowania książki do druku.

To tylko cztery proste kroki, więc jeśli skończyłeś pisać swoją książkę, nie czekaj i wypełnij formularz, a Twoja książka ukaże się w przeciągu 4 miesięcy od momentu podpisania umowy!

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy wydać z nami swoją książkę, koniecznie zajrzyj tutaj.

Zapytaj o wydanie książki