Jest już „Czad. W poszukiwaniu straconego…” Aruna Milcarza!

 22.10.2016 |  , ,

Akcja zaczyna się szeregiem niefortunnych zdarzeń. Turbulencje. Trzy podejścia do lądowania w Trypolisie, kosztowne problemy z wizą. Najgorsza niespodzianka czeka bohatera jednak tuż przed upragnionym odpoczynkiem w hotelu — wściekła za jego nagłą dezercję i liczne romanse żona, wypłaca z konta wszystkie pieniądze. Od tej chwili musi przeżyć za osiemdziesiąt dolarów, które pozostały mu w kieszeni. 

mockupNiezwykła książka charyzmatycznego Aruna Milcarza ukazała się nakładem Wydawnictwa Dygresje i jest już dostępna w sprzedaży. Pokręcona fabuła, zaskakujące perypetie głównego bohatera oraz fascynujący język to nie wszystko, co przygotował dla Was, czytelników, autor książki. Sprawdźcie, co jeszcze!

Oprócz tego, że lektura Czadu. W poszukiwaniu straconego… z pewnością dostarczy Wam wielu ekstremalnych wrażeń, musicie pamiętać, że kupując książkę, zmieniacie świat na lepsze. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o akcji Z dżungli na studia, zapoczątkowanej przez Fundację im. Kazimierza Nowaka, koniecznie przeczytajcie ten artykuł i wiedzcie, że ze sprzedaży każdej książki zostanie przekazane 1,5 zł na studia kolejnych Afrykańczyków.

15-zl

Warto też posłuchać, co autor sam mówi na temat swojej książki. Wobec tego zapraszamy również do odsłuchu audycji Świat z lotu Drozda w Trójce Polskiego Radia. Arun Milcarz był gościem Pawła Drozda. Opowiadał o Afryce i człowieku, który bez pieniędzy, telefonu komórkowego oraz znajomości języka znalazł się w zupełnie nieznanym kraju, mając za towarzystwo głównie problemy z funkcjonariuszami miejscowej policji — a zatem zarówno o sobie, jak i o głównym bohaterze Czadu

Arun Milcarz

A na oficjalną premierę książki zapraszamy Was w sobotę, 29 października. Arun Milcarz wystąpi o godzinie 17.00 podczas Targów Książki w Krakowie w sali Wiedeń A! Nie może Was zabraknąć podczas tego nietuzinkowego show, więc dołączcie do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa