Jest już „Czad. W poszukiwaniu straconego…” Aruna Milcarza!

 22.10.2016 |  , ,

Akcja zaczyna się szeregiem niefortunnych zdarzeń. Turbulencje. Trzy podejścia do lądowania w Trypolisie, kosztowne problemy z wizą. Najgorsza niespodzianka czeka bohatera jednak tuż przed upragnionym odpoczynkiem w hotelu — wściekła za jego nagłą dezercję i liczne romanse żona, wypłaca z konta wszystkie pieniądze. Od tej chwili musi przeżyć za osiemdziesiąt dolarów, które pozostały mu w kieszeni. 

mockupNiezwykła książka charyzmatycznego Aruna Milcarza ukazała się nakładem Wydawnictwa Dygresje i jest już dostępna w sprzedaży. Pokręcona fabuła, zaskakujące perypetie głównego bohatera oraz fascynujący język to nie wszystko, co przygotował dla Was, czytelników, autor książki. Sprawdźcie, co jeszcze!

Oprócz tego, że lektura Czadu. W poszukiwaniu straconego… z pewnością dostarczy Wam wielu ekstremalnych wrażeń, musicie pamiętać, że kupując książkę, zmieniacie świat na lepsze. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o akcji Z dżungli na studia, zapoczątkowanej przez Fundację im. Kazimierza Nowaka, koniecznie przeczytajcie ten artykuł i wiedzcie, że ze sprzedaży każdej książki zostanie przekazane 1,5 zł na studia kolejnych Afrykańczyków.

15-zl

Warto też posłuchać, co autor sam mówi na temat swojej książki. Wobec tego zapraszamy również do odsłuchu audycji Świat z lotu Drozda w Trójce Polskiego Radia. Arun Milcarz był gościem Pawła Drozda. Opowiadał o Afryce i człowieku, który bez pieniędzy, telefonu komórkowego oraz znajomości języka znalazł się w zupełnie nieznanym kraju, mając za towarzystwo głównie problemy z funkcjonariuszami miejscowej policji — a zatem zarówno o sobie, jak i o głównym bohaterze Czadu

Arun Milcarz

A na oficjalną premierę książki zapraszamy Was w sobotę, 29 października. Arun Milcarz wystąpi o godzinie 17.00 podczas Targów Książki w Krakowie w sali Wiedeń A! Nie może Was zabraknąć podczas tego nietuzinkowego show, więc dołączcie do wydarzenia na Facebooku, by nie zapomnieć!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa