Dziękujemy za rejestrację na spotkanie

Wkrótce otrzymasz e-maila z linkiem do wejścia na spotkanie. Na początku emaila będą instrukcje w języku angielskim, a dalej w języku polskim.

Jeżeli email do Ciebie nie dotrze, to wypełnij rejestrację jeszcze raz 5 minut przed spotkaniem. Wówczas od razu zostaniesz przeniesiony na stronę uruchamiającą połączenie z salą spotkań.

ZAPOZNAJ SIĘ TERAZ Z PONIŻSZYMI INSTRUKCJAMI

Wejście do sali spotkań

  1. Link, który otrzymasz w emailu jest Twoim osobistym identyfikatorem do wejścia na spotkanie. Po kliknięciu powinno uruchomić się ściąganie i uruchamianie oprogramowania do telekonferencji.
  2. Czasami na stronie uruchamiającej wejście do sali spotkań musisz kliknąć w przycisk „Launch Software” i zaakceptować instalację oprogramowania (kliknij na wyświetlane na żółto ostrzeżenia w górnej części okna przeglądarki, jeśli trzeba kliknij też przyciski “Tak” lub “Yes”).
  3. Jeżeli będziesz mieć problemy z wejściem na spotkanie, to użyj innej przeglądarki internetowej (przetestuj Internet Explorer albo Firefox).

Chcesz uczestniczyć w spotkaniu na urządzeniach mobilnych?

Aplikacja na Android  Aplikacja na iPhone/iPad

Korzystanie ze spotkania na żywo w Internecie

Podczas spotkania będziesz widzieć podgląd ekranu (bądź planszę z tytułem spotkania) oraz usłyszysz głos. Do rozpoczęcia spotkania może być cisza w głośnikach (lub w słuchawkach). Z osobą prowadzącą możesz komunikować się za pomocą czatu. Niekiedy jest też możliwość rozmawiania głosowego. Jeśli chcesz z tego skorzystać, to musisz posiadać zestaw słuchawkowy.

Informacja dla użytkowników systemu Linux

GoToWebinar nie działa standardowo w systemie Linux, ale niektóre spotkania mogą być odtwarzane w przeglądarce internetowej.

*

Jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z połączeniem, to skontaktuj się z nami.