„Ludzie w biegu” – odkryj magię prostych chwil

 18.06.2024 |  

Bo życie podróżą jest…

Tymi słowy Bożena Denys-Trela zaprasza do sięgnięcia po jej debiutancki tomik poezji pt. Ludzie w biegu.

Poezja codzienności

Ludzie w biegu to zapiski ze spotkań, do których nie doszło i rozstań, które nie miały się zdarzyć. Utwory te to nośniki uniwersalnych postaw i wartości, mają oddawać codzienność, towarzyszyć ludziom, którzy są w biegu, dlatego też powstały w wyniku spontanicznych rozmów, dostrzeżenia osób przypadkowo spotkanych na ulicy czy zamyślenia, często pisane w sytuacjach pozornie niesprzyjających natchnieniu, np. stojąc w korku czy smażąc konfitury. Autorka podkreśla, że jej wiersze nie powstały jedynie, by efemeryczne myśli znalazły ujście w słowach na papierze, a raczej, by przypomnieć, że to miłość, fascynacja, tęsknota czy nadzieja kształtują nasze charaktery.

Tomik składa się z 45 poruszających utworów, w których przewija się całe spektrum ludzkich emocji, przez żal, gniew, samotność, nostalgię, ból, nadzieję, miłość, obojętność, zawód, aż po inne, jeszcze nienazwane. Czekają, aż je odkryjesz.

Tomik Ludzie w biegu to idealna lektura dla każdego, kto ceni sobie poezję pełną autentyczności i refleksji nad codziennym życiem. Jeśli potrzebujesz zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad sensem ulotnych chwil, ten tomik jest dla Ciebie. Możesz zapoznać się z nim zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Oba rodzaje publikacji dostępne są w naszej księgarni internetowej!

Ludzie w biegu

Zbiór utworów stanowiących codzienność autorki, pisanych w biegu, czytanych spontanicznie nieznajomym, osobistych, a zarazem uniwersalnych.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa