Mistrzowie polskiej sceny rockowej w „Rock & Talk”!

 27.09.2016 |  , ,

„Rock & Talk” to zbiór wywiadów przeprowadzonych przez młodą dziennikarkę, Martynę Walczak, z jednymi z najpopularniejszych artystów polskiej muzyki rockowej ostatnich lat. Traktuje nie tylko o tym, co dzieje się na scenie, ale i poza nią.

Dowiesz się z niej m.in., dlaczego Kuba Kawalec przestał trenować boks, czy Paweł Małaszyński jest prawdziwym buntownikiem, dlaczego Tymon Tymański coraz częściej narzeka, czy Krzysztof Grabowski jest malkontentem… A przede wszystkim – przeczytasz o prawdziwej pasji, czyli muzyce, która stanowi inspirację do życia.
Premiera książki odbyła się 16 września. Wysyłka zamówionych w przedsprzedaży została już zrealizowana. Spotykamy się z bardzo miłym odbiorem książki. Cieszymy się, że lektura „Rock & Talk” jest dla Was satysfakcjonująca!

To lektura nie tylko dla fanów, bo nawet jeżeli nie zna się twórczości któregoś z tych zespołów (od razu się nabiera na to ochoty), czyta się to bardzo dobrze. Równowaga między elementami znanymi jedynie grupie najbardziej zagorzałych znawców twórczości tych kapel (analiza okładek, konkretnych tekstów), a bardziej ogólnymi zwierzeniami, jest zachowana. Powiedziałbym (a rzadko to się zdarza przy wywiadach), że czytelnik raczej czuje niedosyt, wciąż mu mało, a nie znużenie, że gdzieś coś zostało przegadane.

Robert Frączek, http://notatnikkulturalny.blogspot.com/

Rozmowy autorki z muzykami są pełne swobody. Nie ma sztywności, nie ma nieprzyjemnych, krępujących pytań, a jest za to dużo śmiechu i całkowitego wyluzowania. Ta swoboda w rozmowach sprawia, że Czytelnik może poznać swoich ulubionych muzyków od prywatnej strony, ale nie tej nachalnej, która budzi później plotki i fałsze. Każdy sam decyduje, ile i jakie informacje chce przekazać, co jest absolutnie szanowane. Nie ma tutaj żadnego drążenia i natarczywego dopytywania o szczegóły, gmerania w przeszłości i doszukiwania się dziury w całym. To całkowicie obudziło moje zaufanie do autorki.

Gabriela Matlak, http://zanim-zajdzie-slonce.blogspot.com

 

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej po „Rock & Talk”!

 

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa