„Opowiadania Anatomiczne” – tu możesz się bawić i uczyć!

 02.01.2024 |  

Takiej książki raczej na pewno jeszcze nie widzieliście!

Opowiadania Anatomiczne to piękna wędrówka przez wszystkie stadia rozwoju człowieka, a także szczegółowa opowieść o budowie jego ciała. Treści podawane są w przystępny sposób, aby zachęcić dzieci już od lat 8 do poznawania własnej budowy anatomicznej, czyniąc jednocześnie naukę ciekawą.

Nauka i zabawa

Książkę dopełniają przyjazne ilustracje anatomiczne, opisane w sposób zrozumiały dla młodszych. Wszystkie rysunki przeznaczone są do kolorowania, zatem to idealne połączenie nauki i zabawy. W dodatku, wspólnie z autorem zachęcamy rodziców i opiekunów do przeznaczenia chwili na zajęcie kreatywne, jakim jest narysowanie wraz z dzieckiem własnej wersji układów narządów przedstawionych w książce. Skorzystajcie z wolnych kartek wewnątrz książki, są one dla Was!

Ta wyjątkowa pozycja nie tylko rozbudzi ciekawość naukową, ale również wskaże młodym czytelnikom, jak piękne i fascynujące może być poznanie tajemnic ludzkiego ciała. Dzięki Opowiadaniom Anatomicznym nauka staje się przygodą, a każda strona otwiera drzwi do nowych odkryć w fascynującym świecie anatomii. Książka dostępna jest w naszej księgarni internetowej w formie papierowej oraz elektronicznej!

Opowiadania Anatomiczne

12 ilustrowanych opowiadań napisanych w formie listu do dziewczynki, koncentrujących się wokół różnych układów w ciele człowieka.